2726
عنوان

اصلا دوسش ندارم

382 بازدید | 31 پست

بدنم رو دوست ندارم، چاق نیستم ،ول خوش هیکلم نیستم، پاهام لاغره ولی بالاتنه ام پر تر ،شکم دارم یکم (۸۵ سانت دور ناف ) سایز سینه ام ۷۰، نمیدونم چیکار کنم، از حموم میام بیرون سعی میکنم خودمو نبینم و سریع لباسامو میپوشم ،گاهی میخام بمیرم، کاش حداقل زیر بغلم رنگش تیره نبود، اخه چرا من همه بدی هارو باهم دارم، کاش بمیرم اصلا ،مگه چند سالمه ،فقط ۲۱ ،چجوری ازدواج کنمم اصلااا ، نمیدونم بقیه ادماعم اینطوری هستن یا فقط من 😔

من از تو بدترم

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ماهم الان بحث داشتیم سر همین ولی ازیه دید دیگه اعتماد به نفست ببر بالا

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

قد و وزنت چنده؟

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

بروووباابااااا دوستم ازسرتاپاش پشت و جلو بدنش یکیه انگار پرس شده بعد کمرشم خم راه میره ی شوهر کرده بالاشهر تهران میلیونر.تازه ببخشید اصن چیزی ب عنوان ی برامدگی دراین زن نیس ولی اعتماد بنفس داره

پناه برتو ک بی واژه مرامیشنوی.....
مگه چجوری ،من بین همسنام فقط منم که اینطوری ام ،اونا همه بدون شکم، نقاط تیره ام ندارن 

خیلی بد ینی من و غازو بذاری کنار هم مث سیبیه که از وسط نصف شده

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
مگه چجوری ،من بین همسنام فقط منم که اینطوری ام ،اونا همه بدون شکم، نقاط تیره ام ندارن 

ازکجا میدونی نقاط تیره ندارن مگه رفتی دیدی اخه همه همینن ای بابا بهش فک نکن از بیکاریه حتما 😐

پتورو بکش روسرت و بخواب ارزش نداره🙃
2706