2733
2734
عنوان

برا یلدا برنامتون چیه..🍉

| مشاهده متن کامل بحث + 2555 بازدید | 190 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ولی بنظر من کار خیلی خیلی سختیه.

وااای عزیزم همینو میگی که برا خودت بزرگش میکنی

مطمعن باش اگرسخت بود الان اکثر خانوم ها اعم از بی سواد و با سواد و پیرو جوون نمیتونستن رانندگی کنند 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝

میریم اونیکی خونمون ک تو شهر مادرم ایناست و با مادرم و پدرم هستیم.اولین سالیه ک تو اون خونه یلدا میگیریم قصد دارم تزئین کنم حسابی اما کیک بلد نیستم احتمالا از بیرون بگیرم یا شایدم با پودر کیک خودم پختم نمیدونم

2731
انقد برنامه ریزی و هدف دارم که اصلا به یلدا نمی‌دونم فکر کنم و برام مهم نیست  این چرت و پرتا چ ...

به چ جور سوالهایی در مورد رانندگی جواب میدین.؟من گواهینامه ۱۰ ساله داریم ولی هیچی یادم نمیاد..دوست دارم همه چی رو از ی متن بخونم حفظم بشه..هست همچی چیزی؟؟

وقتی میخنده ی  لپش چال میافته😍😍😍😍
هیچ پارسال یلدا پسرم تو شکمم بود وقرار بود ۴۰روز بعدش ب دنیا بیاد ولی امسال یلدا ندارمش و این بدترین ...

دوست منم چندهفته پیش پسرشو بعد از بدنیا اومدن از دست داد 😔😔😔

مادرخوبی نداشتم سعی میکنم مادرخوبی برای دخترم باشم