2737
2739
عنوان

برا یلدا برنامتون چیه..🍉

| مشاهده متن کامل بحث + 2555 بازدید | 190 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی بنظر من کار خیلی خیلی سختیه.

وااای عزیزم همینو میگی که برا خودت بزرگش میکنی

مطمعن باش اگرسخت بود الان اکثر خانوم ها اعم از بی سواد و با سواد و پیرو جوون نمیتونستن رانندگی کنند 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝

میریم اونیکی خونمون ک تو شهر مادرم ایناست و با مادرم و پدرم هستیم.اولین سالیه ک تو اون خونه یلدا میگیریم قصد دارم تزئین کنم حسابی اما کیک بلد نیستم احتمالا از بیرون بگیرم یا شایدم با پودر کیک خودم پختم نمیدونم

2731
2740
انقد برنامه ریزی و هدف دارم که اصلا به یلدا نمی‌دونم فکر کنم و برام مهم نیست  این چرت و پرتا چ ...

به چ جور سوالهایی در مورد رانندگی جواب میدین.؟من گواهینامه ۱۰ ساله داریم ولی هیچی یادم نمیاد..دوست دارم همه چی رو از ی متن بخونم حفظم بشه..هست همچی چیزی؟؟

وقتی میخنده ی  لپش چال میافته😍😍😍😍
هیچ پارسال یلدا پسرم تو شکمم بود وقرار بود ۴۰روز بعدش ب دنیا بیاد ولی امسال یلدا ندارمش و این بدترین ...

دوست منم چندهفته پیش پسرشو بعد از بدنیا اومدن از دست داد 😔😔😔

مادرخوبی نداشتم سعی میکنم مادرخوبی برای دخترم باشم
2706