2733
2734
عنوان

برا یلدا برنامتون چیه..🍉

| مشاهده متن کامل بحث + 2555 بازدید | 190 پست
انقد برنامه ریزی و هدف دارم که اصلا به یلدا نمی‌دونم فکر کنم و برام مهم نیست  این چرت و پرتا چ ...

چنتا سوال درباره رانندگی داشتم...درخواست بدم؟

لطفا برا پیدا شدن داداشم چنتا صلوات بفرسید😔💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=166100339]انقد برنامه ریزی و هدف دارم که اصلا به یلدا نمی‌دونم فکر کنم و برام مهم نیست   ...

تا زمانی که ترس داری اصلا‌جای شلوغ رانندگی نکن چون اعتماد به نفست میاد پایین 

خیابون های بزرگ و خلوت رانندگی کن چه در روز و چه در شب و همراه با یک نفر 

این روند رو ادامه تا کاملا مسلط بشی رو کلاج و گاز و ترمز 

بعد آروم آروم برو خیابون های شلوغ 

عجله نکن 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
چنتا سوال درباره رانندگی داشتم...درخواست بدم؟

باشه ⁦❤️⁩

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
2731

من قرمه سبزی میپزم.تنقلات هم یکم تخمه و پفیلا،با چند نوع میوه از هر کدوم یکم میگیرم.البته امسال احتمالا خونه خودمون باشیم و جایی نمیریم به خاطر کرونا

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)
دوستان من یبار کدو خریدم از اینا که مدلشون گرده. خیلی افتضاح بدمزه بود به هر روشی درستش کردم بد بود ...

پوستشو بگیر خرد کن بریز تو قابلمه...توش شکر بریز زیاد..

بزار آروم بپزه...

آبش که کشیده شه طلایی میشه..اگه نشده بعد پخت وقتی که شیره ایه بزار تو سینی فر یکم سرخ شن..روش گرودو و اینا بریز خیلی خوب میشه

🖤
یه مدت اینطوری که میگی کردم ولی باز ازسرم افتاد

همیشه رانندگی کن البته نه طوری که زده بشی 

از کوچه ها و خیابون های نزدیک خونتون شروع کن راه میفتی .

این همه که یه یادگرفتن مگه استعداد خاصی داشتند ته بابا 

شما نگاه کن الان ۹۰ذرصد رانندگی می‌کنن ،پس کار آسونی هست که همه یاد میگیرن .

فقط کافیه بدونی که واقعا رانندگی یه کار آسون و راحته