2737
2739
عنوان

شوهرم بی حال افتاده

| مشاهده متن کامل بحث + 716 بازدید | 34 پست
ببخشید که باز وارد تاپیک شدم. بله این علایم از کروناست با دکتر مشورت کنید. به امید خدا کرونا خفیف و ...

ای خدااااا این همه مراقبت و مواظبت کردم آخرش کرونا گرفتم

برم وصیت نامه بنویسم😭😭😭

من میمیرم با کرونا

خدا جونم شکرت هزاران بار شکرت که نگاه لطفت رو بهم انداختی🙏خدایا شکرت ک بچم صحیح و سالمه🙏❤خدایا شکرت که صدامو شنیدی۰❤بالاخره منم ۳۰تیرماه ۱۴۰۱ تستم مثبت شد و ۳ هفته بعدش صدای قلب خوشگلش رو شنیدم😍❤مامان فدات بشه ❤🤰🤱خدا جونم صدامو بشنو نوکرتم چیز زیادی نمیخام که فقط ۳_۴ تا بچه خوشگل و صحیح و سالم😍😘🤰🤱🌹🌹 توجه..توجه.. به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود😍❤🤰🤰خدایا من دلم بچه میخااااااا🤗🤱🤰 بچه هم دلش منو میخاد🤱🤰🤗 پس بیزحمت خداجون منو بچمو زودتر بهم برسون مرسی عشقم...من سال۱۴۰۰ مامان میشم😍😍😍 سال دیگه اسفند ماه بچم۳ ماهشه😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای خدااااا این همه مراقبت و مواظبت کردم آخرش کرونا گرفتم برم وصیت نامه بنویسم😭😭😭 من میمیرم با ک ...

فاز منفی نده بابا.اآهنگ بزار فقط دکتر برو حتما چون چندتا دارو داره. بقیش. فقط روحیه وابمیوه

فاز منفی نده بابا.اآهنگ بزار فقط دکتر برو حتما چون چندتا دارو داره. بقیش. فقط روحیه وابمیوه

من روحیه ام صفره

بخدا بم تلقین شده کرونا بگیرم میمیرم

فروردین ک تازه کرونا اومده بود وصیت نامه نوشتم و طلاهامو درآوردم گفتم میمیرم

تا الان دووم آوردم الان از صبح جون به بدنم نیس و ابریزش بینی دارم و عطسه و گلو درد

خدا جونم شکرت هزاران بار شکرت که نگاه لطفت رو بهم انداختی🙏خدایا شکرت ک بچم صحیح و سالمه🙏❤خدایا شکرت که صدامو شنیدی۰❤بالاخره منم ۳۰تیرماه ۱۴۰۱ تستم مثبت شد و ۳ هفته بعدش صدای قلب خوشگلش رو شنیدم😍❤مامان فدات بشه ❤🤰🤱خدا جونم صدامو بشنو نوکرتم چیز زیادی نمیخام که فقط ۳_۴ تا بچه خوشگل و صحیح و سالم😍😘🤰🤱🌹🌹 توجه..توجه.. به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود😍❤🤰🤰خدایا من دلم بچه میخااااااا🤗🤱🤰 بچه هم دلش منو میخاد🤱🤰🤗 پس بیزحمت خداجون منو بچمو زودتر بهم برسون مرسی عشقم...من سال۱۴۰۰ مامان میشم😍😍😍 سال دیگه اسفند ماه بچم۳ ماهشه😍😍😍
2728
ای خدااااا این همه مراقبت و مواظبت کردم آخرش کرونا گرفتم برم وصیت نامه بنویسم😭😭😭 من میمیرم با ک ...

دور از جون

مواظب باش وقتی شیطان را لعنت میکنی یا در حج رمی جمرات میکنی شیطان به تو نگوید «ای بی معرفت، این هم رسم رفاقت است؟ انسان که رفیقش را لعنت نمیکند، انسان به رفیقش سنگ نمی زند»