2410
2553
عنوان

شوهرم بی حال افتاده

714 بازدید | 34 پست

ما دنبال خرید ویلا هستیم

تا حالا هم پیگیری نکردیم فقط قصد داریم بخریم.

دیروز یه آگهی تو دیوار زده بود مناسب بود منم به شوهرم گفتم.

اونم گفت حالا که نمیشه رفت از تهران بیرون اما میشه اسناد و مدارک ویلا رو از نزدیک دید.

خلاصه گفت تا ساعت ۹ شب نشده بریم و برگردیم.

منم قبول کردم. رسیدیم در خونه طرف گفت بیاین بالا چون سند هست نمیشه بیارم پایین.

من تو ماشین موندم شوهرم رفت طبقه دوم اسناد رو ببینه.

اومد پایین ناراحت بود.

دو تا ماسک زده بود اما گفت خود اون آقا سیاه پوشیده بود گفته پدرزنم فوت کرده. زنش هم سرفه میکرده.

حالا امروز شوهرم افتاده از صبح هنوز نتونسته از رختخواب در بیاد.

اینقدر نگرانم چرا وقتی مردم میدونن بیمار هستن آگهی میدن.

لعنت بر این اوضاع 

مواظب باش وقتی شیطان را لعنت میکنی یا در حج رمی جمرات میکنی شیطان به تو نگوید «ای بی معرفت، این هم رسم رفاقت است؟ انسان که رفیقش را لعنت نمیکند، انسان به رفیقش سنگ نمی زند»

دیگه تو این شرایط نباید میرفتین

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فورا که اعلائمش نمیاد  

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2720

هوووف 😑😑😑بهش دمنوش های ضدعفونی کننده بده ایشالا حالش خوب میشه 

تـویی کـه داری امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش🌱        👆🏻این دشمنت و غمگین میکنه :)                                   از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
دیگه تو این شرایط نباید میرفتین

اصلا بیرون نمی ریم. شوهرم گفت ویلا سند داره خوبه بریم حالا فقط سندو ببینیم

مواظب باش وقتی شیطان را لعنت میکنی یا در حج رمی جمرات میکنی شیطان به تو نگوید «ای بی معرفت، این هم رسم رفاقت است؟ انسان که رفیقش را لعنت نمیکند، انسان به رفیقش سنگ نمی زند»
2714
کرونا هم باشه یک شبه خودش نشون نمی ده که شوهرت تلقین می کنه حالا بخواد بگیره ام دو سه روزی طول می کش ...

عطسه میکنه زیاد

اصلا بیرون نمی ریم. شوهرم گفت ویلا سند داره خوبه بریم حالا فقط سندو ببینیم

ان شاءالله ک چیزی نیس

ولی تا وقتی حالش بهتر نشده قرنطینه باشین

دمنوش بده بهش

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2706