2733
2739
عنوان

کسی با آی یو آی باردار شده؟؟؟؟

2313 بازدید | 92 پست

من امروز و دیروز آی یو آی کردم. از دیروز تخمدان هام شدیدا درد میکنه. کمر درد و پا درد هم دارم. دکترم میگه خوبه اگر درد داری یعنی تخمدانت فعاله... حالا دارم فولیک اسید و آ اس آ و شیاف پروژسترون استفاده میکنم. خودم تنبلی تخمدان خفیف داشتم که برطرف شد ولی خب تعداد فولیکولم کمه. ۲تا چپ بود یکی راست همه هم سایز ۱۷ به بالا... الان میخوام بدونم کسی تو شرایط من بوده و جواب گرفته؟؟؟ امیدوار باشم؟؟؟؟

ای پیشونی؟؟؟ منو کجا میشونییی!!!!!🙃

ان شاالله جواب بگیری عزیزم

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم با ای یو ای باردار شدم دوتا سمت چپ ولی اندازه شو نپرسیدم

همون بار اول؟؟؟ من دو روز پشت هم انجام دادم احتمال بارداری بیشتر میشه یا فرقی نداره؟؟؟

مرسی عزیزم😘

من آی وی اف کردم یه بار منفی شد

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2740
ای بابا.😔 الان باردار نیستین؟ چرا نشد؟ دکتر تشخیص داد؟

نه گلم نیستم ایشالا ماه بعد دوباره میرم تو سیکل انتقال

نه این یه چیزیه که دلیلش معلوم نیست

اره بار اول گرفت.خب با دوبار شانست می‌ره بالا

خدا کنه چون واقعا خسته شدم یه ساله هر ماه قرص و آمپول استفاده میکنم تازه ۳ ماهه که همه چیم اوکی شد و حتی سر موعدم یعنی هر ۲۹ روز پریود میشدم

نه گلم نیستم ایشالا ماه بعد دوباره میرم تو سیکل انتقال نه این یه چیزیه که دلیلش معلوم نیست

مثل من، برای منم دلیلش مشخص نیست. انشاالله که این ماه جواب بگیرین عزیزم❤️

منم دوشنبه آی یو آی کردم انشاالله هردومون نتیجه میگیریم اسی کجا ای یو ای کردی؟

انشاالله عزیزم❤️ من شمالم ساری انجام دادم