2737
2734
عنوان

کسی با آی یو آی باردار شده؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2423 بازدید | 92 پست
خدا کنه چون واقعا خسته شدم یه ساله هر ماه قرص و آمپول استفاده میکنم تازه ۳ ماهه که همه چیم اوکی شد و ...

انشا ٕ الله نتیجه میگیری. فقط اصلا فکر نکن زندگی عادیتو بکن بی بی چک هم نزن تا موعدت .بعد پانزده روز آزمایش بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مثل من، برای منم دلیلش مشخص نیست. انشاالله که این ماه جواب بگیرین عزیزم❤️

ممنون گلم همچنین شما

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2731
انشا ٕ الله نتیجه میگیری. فقط اصلا فکر نکن زندگی عادیتو بکن بی بی چک هم نزن تا موعدت .بعد پانزد ...

فکر نکردن بهش دست خودم نیست ولی کنترل میکنم که استرس نگیرم یه وقت. بی بی چک هم گفتم نزنم این ماه هرچی شد یا نوزدهم پریود میشم یا بیست و دوم بتام مثبت میشه. هرچی خدا خواست. شب قبل آی یو آی ام کسی که اصلا اطلاعی از اقدامم نداشت خواب دید که من نذر کنم و صبحش بهم گفت منم نذر امام زمان کردم خودش حاجتمو بده

ای پیشونی؟؟؟ منو کجا میشونییی!!!!!🙃
2738
۱۴ روز دیگه باید آز بدی جوابش هرچی شد اینجا بهم بگو گلم چند وقت اقدام بودی؟فقط مشکل از خودته؟

چشم میگم عزیزم. اره من تنبلی خفیف داشتم که با دارو برطرف شد ولی بازم باردار نشدم.

ای پیشونی؟؟؟ منو کجا میشونییی!!!!!🙃
انشا ٕ الله نتیجه میگیری. فقط اصلا فکر نکن زندگی عادیتو بکن بی بی چک هم نزن تا موعدت .بعد پانزد ...

پیش کدوم‌دکتر.....چقدهزینت رف

خدایاااااباتمام وجودم میخوام بگم شکررررررت😍😍برای سلامتی تودلیم یه صلوات بفرستین
2706