2733
2739
عنوان

هیچوقت نتونستم به بابام بگم بابا..همش میگم داداش

| مشاهده متن کامل بحث + 2407 بازدید | 123 پست
به خودم شک کردم والا

شوهرم به باباش میگه بابا حاجی  مکه رفته قبلا و خیلی پیر هست واسه همین همگی اینجور صداش میکنن 

میشه از ته دلتون برام صلوات بفرستین یک سری انسان های وارسته ای هستند که رفتارهای خوب دارند اما اعتقاد دینی ندارند صفت پنهانی این افراد کفر است .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این عادی😂ولی داداش گفتن بابا اسکل بازی

😠😠😠😠😠😐

کل دنیا یه طرف،عشق من یه طرف😊                          همسرعزیزم تو بهترین اتفاق زندگیمی،تا روز آخر عمرم عاشقانه میپرستمت،کاش همه ی مردهای دنیا مثل توبودند،دنیا بهشت میشد،جان ودلم فدای تو❤تیکر عروسیمه 😊😊

قبلا  که خانواده ها بزرگ بود یعنی پدر بزرگ و عمو  عمه مادربزرگ باهم زندگی میکردن نوه ها از عموها و عمه یاد می گرفتن به باباشون می گفتن کاکا یا داداش یا به اسم صدا میزدند ی همسایه داشتیم چون بچه ها ی عمو بزرگتر بودن به زبون بچه های عمو به عمو بابا می گفتن برا ما خیلی عجیب بود ی روز دخترش میگفت خونه بابام رفتیم بهش گفتم مگه خونه بابات اینجا نیست گفت به عمو میگیم بابا 

2728

یه چیزی بهتون بگم، من تا حالا به بابام نگفتم بابا

یعنی تا حالا نشده بگم بابا خوبی؟ بابا فلان چیز برام بخر

همیشه گفتم شما🥺😐😐😐

نمیتونم بگم بابااااا

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
پسر منم ۴ سالشه منو ب اسم صدا میزنه...واقعا هر کار میکنم نمیگه مامان.

درست ميشه روش كار كن

دختر منم تا سه سالگي فكر كنم منم بنام صدا ميكرد شوهرمم بنام صدا ميكرد

همه ميگفتن به اسم صداتون ميكنه تا اخرش

ولي الان انقد از ته دل مامان يا بابا ميگه

شوهرم به باباش میگه بابا حاجی  مکه رفته قبلا و خیلی پیر هست واسه همین همگی اینجور صداش میکنن&nb ...

منم به پدربزرگم میگم حاجی بابا😁

کل دنیا یه طرف،عشق من یه طرف😊                          همسرعزیزم تو بهترین اتفاق زندگیمی،تا روز آخر عمرم عاشقانه میپرستمت،کاش همه ی مردهای دنیا مثل توبودند،دنیا بهشت میشد،جان ودلم فدای تو❤تیکر عروسیمه 😊😊

خانواده ما دوتا از عمو هام بچه هاشون بهشون میگن  (کاکا)عمو

بعد من بچگی ک میدم اونا میگن ایقدر حرس میخوردم چرا من نگم کاکا 😂😂😂ی بار اومدم ب بابام گفتم کاکا 😁چشمتون روز بد نبینه چ کتکی ازش خوردم گفت من باباتم ن کاکا تو زبون ما یعنی عمو 

عمو هات فلانی و فلانی هستن اون روزی بود روزگاری گفتن کاکا من ب پدرم 😂

2738

وای من هر کار کردم پسرم یاد نگرفت اسممو بگه 😂😂

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2706