2733
2739
عنوان

هیچوقت نتونستم به بابام بگم بابا..همش میگم داداش

| مشاهده متن کامل بحث + 2407 بازدید | 123 پست
چرا میگین سرکاری مگه تاحالا ندیدین اینطور بگن

چرا عزیزم دیدیم

من مامانمم به پدربزرگم میگه داداش

قدیما اینطور بود

ماهم ترکیم

کل دنیا یه طرف،عشق من یه طرف😊                          همسرعزیزم تو بهترین اتفاق زندگیمی،تا روز آخر عمرم عاشقانه میپرستمت،کاش همه ی مردهای دنیا مثل توبودند،دنیا بهشت میشد،جان ودلم فدای تو❤تیکر عروسیمه 😊😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه ایی ندیدن منم همیشه تو عالم بچگی از بابام میپرسیدم چرااااا به بابابزرگ‌میگید داداش؟؟؟ اصلا قاتی ...

والا همچین دارن بحث میکنن با ادم انگار دشمنشونم

😂 چرااا خب  دیشب بابام مامانم رو صدا زد  مامانم اشتباهی جواب داد جانم مامان🤣

آخی😍خدا مامان و بابات و حفظ کنه

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗
2731
منم خاله كوچيكمو باهاش ١١ سال فاصله دارم به اسم صداش ميكنم خب وقتي ما بچه بوديم بايد مامانمون ياد م ...

آره خب من ۱۷، ۱۸ سالگیم با خودم گفتم این چه وضعشه و کم کم عمه صداشون کردم گاهی هم از دستم در میره و به اسم صدا میزنم ولی خب تلاش می کنم اینطور نشه. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

چرا میگین دروغه؟

چون تاحالا نشنیدین یعنی دروغه دیگه؟؟؟

عجب استدلالی دارین😏

کل دنیا یه طرف،عشق من یه طرف😊                          همسرعزیزم تو بهترین اتفاق زندگیمی،تا روز آخر عمرم عاشقانه میپرستمت،کاش همه ی مردهای دنیا مثل توبودند،دنیا بهشت میشد،جان ودلم فدای تو❤تیکر عروسیمه 😊😊

عموبزرگه ی منم بچه هاش بهش میگن داداش.

چون همه یجازندگی میکردن بابا اینا بهش میگفتن داداش بچه هاشم میگن داداش. 

شوهرم مامانشوبه اسم صدامیزنه نمیگه مامان

عزیزان یه صلوات بفرستیدیه خونه بهتر بخریم انشاالله.لایک کنید منم بفرستم براتون انشالله حاجت روا شید.الهم صلی علی محمد وال محمد🥰🥰
والا من ديدم بنظرمم اصلا سر كاري نيست داداش هم ديدم بگن عمو هم ديدم بگن حتي ديدم اسم هم صدا ميكن ...

والا...

به خودم شک کردم

همچین گارد میگیرن برای ادم که

2740
چرا عزیزم دیدیم من مامانمم به پدربزرگم میگه داداش قدیما اینطور بود ماهم ترکیم

نتيجه ميگيريمبه بابا داداش گفتن بين ما تركها مرسوم بوده😅

چون من چند تا خونواده ميشناسم داداش ميگن

ولي خب اونا همسن استارتر نيستن

اونا همسن هاي مامان باباهامون هستن كه به باباشون ميگن داداش

هر کی میگه دروغه راهنماییش میکنم به در خروجی 😐🚪😁

😂😂😂😂

2706