2733
2734
عنوان

هیچوقت نتونستم به بابام بگم بابا..همش میگم داداش

| مشاهده متن کامل بحث + 2416 بازدید | 123 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

معذرتتت میخوام ولی ما به اینجورافرادمیگیم گاوی که تو طویله بزرگ شده😧.چطور سلام نمیگه اخه

نمیدونم خودم با من  دوستام همه سلام میده اما باباش رو میگه خجالت میکشم  عجیبه اصلا بی تربیت نیس که بخاد بی احترامی کنه از قصد 

میشه از ته دلتون برام صلوات بفرستین یک سری انسان های وارسته ای هستند که رفتارهای خوب دارند اما اعتقاد دینی ندارند صفت پنهانی این افراد کفر است .
به نظرم مشکل از اطرافیان شماست که اینطور یادتون دادن. منم نوه اول بودم و با عمه هام ۱۵ سال اختلاف سن ...

منم خاله كوچيكمو باهاش ١١ سال فاصله دارم به اسم صداش ميكنم

خب وقتي ما بچه بوديم بايد مامانمون ياد ميداد بهش بگيم خاله

الان من بعد ٣٠ سال چطوري شروع كنم بهش بگم خاله😅

چرا میگین سرکاری مگه تاحالا ندیدین اینطور بگن

نه اسی ندیدن

منم همیشه تو عالم بچگی از بابام میپرسیدم چرااااا به بابابزرگ‌میگید داداش؟؟؟ اصلا قاتی کرده بودما😬😁😁😁😁

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
خب ۱۶ سالگی ازدواج کرد بچه اولش ۱۷ سالگی به دنیا بیاد بقیه هم تو بیست سالگی و....همچین اختلاف سنیتون ...

ما افتاده بود تو زبونمون انقدر برادرم اینطور میگفتن

2706