2752
2734
عنوان

هیچوقت نتونستم به بابام بگم بابا..همش میگم داداش

| مشاهده متن کامل بحث + 2413 بازدید | 123 پست
همسرم اینا هم به مادر بزرگشون می گن ابجی

یه دوس ترک دادم به باباش میگه دَدَ

میشه از ته دلتون برام صلوات بفرستین یک سری انسان های وارسته ای هستند که رفتارهای خوب دارند اما اعتقاد دینی ندارند صفت پنهانی این افراد کفر است .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مگه میشه مگ دارم 

يدونه صلوات براي سلامتي پدر و مادر و برادرودخترم بفرستيد،يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم

به نظرم مشکل از اطرافیان شماست که اینطور یادتون دادن. منم نوه اول بودم و با عمه هام ۱۵ سال اختلاف سنی دارم و متاسفانه مادربزرگم بهم یاد داد به اسم صداشون کنم الان سختمه بگم عمه ولی خب تلاشم رو می کنم. یعنی از یه سنی به بعد خودم عقلم رسید که به اسم صدا نکنم. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
قدیم اینطور بود

ببین ما تورکا (قدیمیامون) به بزرگ خانواده همه میگفتن داداش

یعنی بابام و عموها و عمه ها به پدرشون میگفتن داداش

ما هم که نوه بودیم میگفتیم داداش بهشون

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو

من که شوهر خودمم تو خونه بابا صدا میزنم😂

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗