2733
2734
عنوان

نمیخوام ازدواج کنم.

| مشاهده متن کامل بحث + 6493 بازدید | 49 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این روش رو امتحان کردم. ولی میگه خب باهاش حرف می‌زنیم که تو هنوز 2 ترم درس داری🤦🏼‍♀️

میفهمم یه عده از نسل قدیم فکر میکنن دختر باید زود ازدواج کنه

بگو الان قدیم نیست دخترا تا ۳۰ سالگی هم ازدواج میکنن حتی ۳۵سالگی و گاهی انتخاب های خیلی بهتری دارن البته

نمیدونم راهش چیه این تفکر قدیمی رک درست کرد

براي من ازدواج تحت هیچ شرایطی قابل هضم نیست. 

الان جوگیری بعدا میفهمی

منم از این حرفا میزدم

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2728
نه حتی فکرشم تنم رو میلرزونه 

عزیزم بعضی شوهرا واقعا باعث آرامش فکری و پیشرفت خانوما میشن.. اگه موقعیت خوب و استثنایی بود به راحتی از دسش نده.. من خودم شوهرم باعث پیشرفتم شد خیلی کمک کرده و میکنه.. 

منظورم نیاز ب جنس مخالفه کسی ک این نیازو نداشته باشه مشکل داره  اونایی ک مجردن دوست پسر دارن ی ...

والا ما دوس پسر نداریم تا الان نمردیم 

خودشم نیاز جنسی اصلا ضروری نیست من دبیری داشتم زمان مدرسه کار میکرد تابستونا با دوستاش مجردی میرفتن دنبال عشق و حال 

خودشم همیشه میگفت که اگه به عقب برگرده بازم همین انتخابو میکنه

2740
والا ما دوس پسر نداریم تا الان نمردیم  خودشم نیاز جنسی اصلا ضروری نیست من دبیری داشتم زمان مدر ...

این حرفو دیگ من ک نمیزنم همه میدونن نیاز به جنس مخالف ی نیازه

چند سالته؟؟

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

شما الان چون خداروشکر پدر و مادر و خانوادت رو داری احساس تنهایی و نداشتن تکیه گاه رو نمیکنی اصلا الان هم سنتون واسه ازدواج خیلی زوده 26،7 سالگی خوبه بهش فکر کنی تا اونموقع هم ممکنه نظر خودت عوض بشه 

اصرار پدر و مادرا برا ازدواج بچه هاشون مخصوصا دختراشون کاملا منطقیه صرف نظر از اینکه ارزوی دیدن بچه هاشون رو تو رخت عروسی دارن نگران اینن که خدایی نکرده تو نبودشون چی به سر بچه هاشون میاد انگار که میخوان تا هستن بسپارنشون دست یه ادم مطمعن 

بابای من برعکسه میگه اگه به منه تا اخر عمر پیشم بمون ازدواج چیه :)

خدایا زندگیمو بخودت میسپارم❤️
2706