2737
2739
عنوان

نمیخوام ازدواج کنم.

| مشاهده متن کامل بحث + 6493 بازدید | 49 پست

من جات بودم با بابام دیگه مخالفتی نمیکردم

خواستگار ک میومد توی اتاق موقع صحبت با احترام بهش میگفتم من قصد ازدواج ندارم شما بگید ک منو پسند نکردید یا ب تفاهم نرسیدیدم.

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بچه هاااا تاپیک ازدواجمو گزارشش بزنین یه دنیا تچکر برای شادی روح عزیزتون صلواتی میفرستم🥀🖤😣

برای رسیدن به فردی که دوستش دارم و عاشقشم صلواتی بفرستید😘😍 کاربری دومم (divinegirl79) توسط چندتا آدمای حسود و مریض سایت ترکیده شد و انشالله خدا به راه راست هدایتش کنه😂 دختر هتروکرومیایی که عاشق چشماشه و هیچوقت و اصلا و ابدا لنز نمیذاره 😂♥️ کاربری دومم همین امضام بود😊 هرکی تو این سایت از حرف رک من بدش میاد و با من مشکل داره بهتره وقتشو برای ریپلای کردن پست منو نذاره و وقتی برای ریپلای و اومدن تاپیک من تلف نکنین😉
خوب به جای اینکه اینقدر رک بگی بگو الان میخوام درس بخونم میخوام بعد تمام شدن درس و شاغل شدن ازدواج ...

این روش رو امتحان کردم. ولی میگه خب باهاش حرف می‌زنیم که تو هنوز 2 ترم درس داری🤦🏼‍♀️

2738
چرا نشه من کلی آدم میشناسم مجرد بودن و زندگی خوبی هم داشتن

منظورم نیاز ب جنس مخالفه کسی ک این نیازو نداشته باشه مشکل داره 

اونایی ک مجردن دوست پسر دارن یا سرکوب میکنن

اگ هیچ نیازی ادم نداشته باشه مریضه

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2706