2410
2553
عنوان

نمیخوام ازدواج کنم.

6435 بازدید | 49 پست

20 سالم هست. سال سه هستم و بزودی اگه خدا بخواد، معلم میشم. قبل از اینکه اوضاع کرونا وخیم بشه، خیلی خواستگار داشتم ولی هر کدوم رو به بهانه ای رد کردم. سر یکی شون بابام دو ماه باهام حرف نزد. بابام از کودکی تا الان برام جهزیه خریده و از این لحاظ همه چی اوکی هست ولی مشکل اینجاست که من اصلا به ازدواج فکر نمیکنم. دوست دارم تا آخر عمرم مجرد بمونم وقتی این رو به پدرم گفتم، خیلی خیلی فجیع دعوام کرد. اون تو سرش رویای ازدواج من رو داره در حالی که من کوچکترین تمایلی به مزدوج شدن ندارم. دقیقا میدونم آینده های نه چندان دور، بوی شدید دعوا و ناراحتی در خونه می پیچه. از الان استرسش رو دارم. چطوری بفهمونم که نمیخوام

بابام اصلا درک نمیکنه و روی حرف خودش هست. 

چی کار کنم؟ 

الان دارم برای ارشد میخونم ولی از نظر بابام این موضوع نمیتونه مانع ازدواجم بشه. 

هر از گاهی هم خیلی زخم زبون میزنه. نمیدونم چی کار کنم😔

مامانم خیلی واسطه شده این وسط ولی اون سر عقاید خودش ایستاده

واقعا دلم میخواد بمیرم و فردا رو نبینم. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

تا اخر عمر؟؟ حالا ک زوده ولی چجوری میگی تا اخر عمر مگ میشه؟

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

خوب هنوز سنت کمه. ما هم تو این ین ب ازدواج فک‌نمیکردیم. ب مدرت نگو نمبخوای ازدواج کنی. عقب بنداز. بگو فلان سن. بعد هز فلان کار مث ازشد

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
2706