2737
2739
عنوان

یکی رفیقام صد تا قرص کلونازپام داره جمع میکنه ..میکشه یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 19756 بازدید | 146 پست

الان رفیقت میخاد خودشو بکشه تو تایپیک زدی میمیره یا ن😐

منوخدآمرفیق فابیم☺️افتخارم اینه خوزستآنیام😍 فقط انرژی مثبت😉تاجیآ دستآ بالآ بالآ💙ته تغآریِ بابا خآن👋😉پروازی ۶۵٠😻😛 من از اون آبـی خفنام(؛💫 بعد از خدآ فقط اسم تو بهم آرامش میده یاحسین💚😁اسفندی😎❄دختری که مرجع تقلیدش کوروش و داریوشِ👑😇 مراقب طبیعت باشیم🌱🐥زودا که نباشد وی و "ایران" باشد😏
من ۱۰ تا خوردم .توراه بژمارستان بیهوش شدم تا فردا ظهر هم خواب ومنگ بودم

فقط ده تا کلونازپام ؟؟

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الان رفیقت میخاد خودشو بکشه تو تایپیک زدی میمیره یا ن😐

تاپیکای قبیم بخونی متوجه میشی 

ولی خدایی ضایع نکنی منو اینجا میفهمی ک چی میگم😣

2740
اره من با یه بسته اش خودکشی کردم معدم شست و شو دادن اون ک دیگع صدتا قطعا میمیره اگه زود نرسه بیمارست ...

اخیییی

پس چیه اینایی ک میگن ن نمیکشه فقط طرف فلح میشه ؟؟ 😓

من داداشم از این قرصا خورد واسه خواب اولیو خورد دید خوابش نبرده بلند شد دومیرم خورد بعد از چهار روز اومد سرحال همه فکر میکردن موادی چیزی زده همش تلو تلو راه میرفت متمعنم اگه بخواد بیشتر از ده تا بخوره میره تو کما 

اوه پس مرسی هزیزم شنیده بودم فقط فلج میکنه

عزیزم هر بدنی فرقه ممکنه برای ایشون فقط فلج کنه من خواهرم تو بیمارستان کار می کنه میگف دختر اوردن قرص خورده یعنی کلی قرص دوتای رگ دستشم زده باز نمرده ببینید خودکشی راه خوبی نیس یه همسایه ای خاله م داشت با مادرشوهرش دعواش شد خودشو آتیش داد سر سال نشده یه خانم جدید اومد توخونه بچه شم شده کلفتش ببینید خودکشی راه خوبی نیس مشولشون چی هس اگه عشقیه که مزخرفترین دلیله بخدا چون بخاطر کسی خودشو می کشه که دوهفته بعد بایکی دیگه می گرده

خدایا نگاهت رو از ما نگیر
احساس میکنم خودت میخای اینکارو کنی

😲😰 چ جوری احساس میکنی خداروشکر من دیگ جوابم رو گرفتم مطمئن شدم😄

عزیزم میدونم برا خودت میخوای ولی اشتباه نکن من خودم اینکار کردم ولی مثل چیز پشیمونم این دنیاتو بساز و برو به سمت خدا دلتو محکم و خدایی کن هیچی بهتر از این کمکت نمیکنه الان هرجور شرایط سخت باشه تحمل کن دنیا دوروزه میگذره....همیشه برا خودت بگو چون می گذرد غمی نیست ولی دیگه اون دنیاتو به اتیش نمیکشی و اتش جهنمو برا خودت نمیخری کلا این فکرا رو از خودت دور کن 

2706