2737
2739
عنوان

دهه هفتادی های گل بیاین دور هم باشیم 😍🥰😊

| مشاهده متن کامل بحث + 18175 بازدید | 1738 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیر هم اکنون مجردم خدمت شما قبلا متاهل میبودم 😂😂 خوب بگو ببینم تو چه نوستالژیایی داری من عاشق ا ...

من فقط عاشق انواع پفک و نوشمک و دوچرخه سواریو نوشابه و کام بودم🤗

یچیزی میگم دهه هفتادیا زار بزنن ...یادتونه رژ صورتی یواش اکلیلی میزدیم ..با سبیل ... حس میکردیم همه نگامون میکنن؟؟؟     

حیدر بابا آغاجلارون اوجالدی ... آما حییف جوانلارون قوجالدی
2742
2740
* I am in Pain but you close your eyes Its hard To know you see and its not important for you.. ...

😂😂😂😂ایول دستت درد نکنه . سپردم دستت من میرمو میام حواست باشه 😂😂

من تکه ای از خدا هستم . مانند قطره ای از دریا 
یه سوال زوج هایی که دخترخاله و پسرخالن باید ازمایش های پیشرفته ژنتیکی بدن؟

زوج های فامیل اره بهتره بدن.پسرخالم گفت نمیخاد خودم اشتباه کردم اصرار کردم بهش😔حالا پشیمونم استرس دارم نکنه منفی باشه

بچه هاااا کی این شعرو یادشه

اولیااا شلخته

دومیااا پاتخته

سومیا رئیسن

چهارمیا پلیسن

پنجمیا تو گاری ب سوی راهنمایی

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
2706