2752
2734
عنوان

دهه هفتادی های گل بیاین دور هم باشیم 😍🥰😊

| مشاهده متن کامل بحث + 18177 بازدید | 1738 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

💜🧡💛

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
2731
خسته نباشی واقعا، ولی منم همین جورم قبلا از موعد بیبی چک میزدم😅

خیلی کم حوصلم دفعه اول اقدام فک کردم شده وقتی پریود شدم کلی گررریه اصن انتطار نداشتم که نگیره😂

خواهشا افراد زیر بیست سال ریپ نزنن و با من بحث نکنن چون عادت ندارم با کوچیکتر از خودم درباره مشکلی همکلام و همصحبت شم نظر خودمه به کسی هم مربوط نیس تمام😑

سلام

من یه متولد ۷۱ هستم🤩😉😍

برنامه کودک دست کی بالا بستنی ها🤩

عموهای فیتیله

لباس های گشاد مدرسه

قناعت کردنامون

محجوب و سربزیر بودنامون

توهم اینکه همه ازمون خوششون میاد

بازم بگم یا بسه🤣🌹

خدا جونم شکرت هزاران بار شکرت که نگاه لطفت رو بهم انداختی🙏خدایا شکرت ک بچم صحیح و سالمه🙏❤خدایا شکرت که صدامو شنیدی۰❤بالاخره منم ۳۰تیرماه ۱۴۰۱ تستم مثبت شد و ۳ هفته بعدش صدای قلب خوشگلش رو شنیدم😍❤مامان فدات بشه ❤🤰🤱خدا جونم صدامو بشنو نوکرتم چیز زیادی نمیخام که فقط ۳_۴ تا بچه خوشگل و صحیح و سالم😍😘🤰🤱🌹🌹 توجه..توجه.. به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود😍❤🤰🤰خدایا من دلم بچه میخااااااا🤗🤱🤰 بچه هم دلش منو میخاد🤱🤰🤗 پس بیزحمت خداجون منو بچمو زودتر بهم برسون مرسی عشقم...من سال۱۴۰۰ مامان میشم😍😍😍 سال دیگه اسفند ماه بچم۳ ماهشه😍😍😍
سلام منم۷۶هستم واسم دعاکنین ازمایش ژنتیکم جوابش منفی نباشه ب عشقم برسم😢 تنها خاطره من از نوجوونیم ...

یه سوال زوج هایی که دخترخاله و پسرخالن باید ازمایش های پیشرفته ژنتیکی بدن؟

خداحافظ👋🏻     ■به نی نی یار گفتم یه جوری بترکونه که دیگ هیچوقت برنگردم😇💫🤍
2706