2737
2734
عنوان

سلام. دوستان. دیشب همسرم بهم گفت مگه من زشتم عکس دوتایی نمیذاری😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 4598 بازدید | 192 پست
آره. واقعا مهربونه و خیلی دل نازک

همین ک مهربونه عالیه

مرد بد ندیدی

منو شوهرم عشقولانه ازدواج کردیم 

امابارها تودعوا منو کتک زده 

حرفای خ بد زده بی احترامی کرده

پس بذارش رو چشمات... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی یه چیزی میگم ناراحت نشی  ولی خدایی قیافه شوهرت خوبه  قیافه تو هم آنچنان زیبا نیستی ک ...

ممنون عزیزم.

نه ناراحت نمیشم گلم

😍عاشق شغل آینده م هستم. رشته ام پزشکیه💛ایشالا هر کی آرزو داره . و تلاش میکنه بهش برسه. 😎👍تو فامیل هر کی جایی ش درد میگیره از من می پرسه باید چیکار کنم😂😂😂بابا من هنوز ترم چهارم هستم. باور کنید فقط میتونم بوسش کنم خوب شه😘😂😘 

عزیزم من نه شمارو میشناسم نه اون آقا رو

ولی خواهرانه بهت میگم ، هیچ چیزی تو زندگی به اندازه ارامش داشتن و دوست داشته شدن و احترام دیدن از طرف همسر اهمیت و ارزش نداره ، حتی همون پولی که همه این روزا ازش حرف میزنن 

شما و همسرت به هم دیگه میاین تو قیافه ی خانومانه ی خودت رو داری و اونم قیافه ی مردونه ی خودشو ! 

زندگیت و بساز مطمنم تو از همه خوشبخت تر میشی ، چون همسری و داری که عاشقانه دوستت داره!

ولی باید اینو بگم بهت! که شما اگه بد خلقی کنی ، بی اهمیت باشی نسبت بهش! و ناراحتش کنی! ازون ورم باید منتظر یه روزی باشی که اونم دیگه تورو رها کنه و بره! هرچقدرم که عاشق باشه!

کاش، هر دو به قول هایمان عمل می‌کردیم ،من برایت #آبنبآت_چوبی‌ می‌خریدم🍭تو برایم حلقه برلیان💍تو طعم عشق❤را میچشیدی و من،طعم تعلق را...
2742

بنده خدا بد نیست که خوبه...بهش میاد آدم خوبی هم باشه..دلت رو به زندگیت بده عزیزم...اصلا اگه بدم بود که نیست شما چیزای دیگه رو نگاه کن قیافه واسه آدم زندگی نمیشه همین تاپیک های زندگیا رو ببین قدر شوهرت رو بدون ان شالله کنار هم خوشبخت باشین

عزیزم من نه شمارو میشناسم نه اون آقا رو ولی خواهرانه بهت میگم ، هیچ چیزی تو زندگی به اندازه ارامش د ...

عزیزم. واقعا بهم دلگرمی دادی💚😔❤

خیلی اطرافیانم رو نگاه میکردم که چه انتخاب هایی دارن.

😍عاشق شغل آینده م هستم. رشته ام پزشکیه💛ایشالا هر کی آرزو داره . و تلاش میکنه بهش برسه. 😎👍تو فامیل هر کی جایی ش درد میگیره از من می پرسه باید چیکار کنم😂😂😂بابا من هنوز ترم چهارم هستم. باور کنید فقط میتونم بوسش کنم خوب شه😘😂😘 
2740
خدایا از این شوهرا نصیب ماهم کن.😢😢😢

چرا عزیزمممم؟؟😂😂

چرا عزیزمممم؟؟😂😂

همین ک اخلاق ومهربونی داره وبت احترام میذاره ی دنیا ارزش داره اینو منی ک ازدواج عاشقانه داشتم بت میگم 8ساله متاهلم واون مرد مودب عاشق پیشه تو دوستی اصلا اونی نبود ک باهاش زیر ی سقف رفتم  

استارتر همه چیز شغل و شان اجتماعی نیست. هنوزم اول زندگی هستی ما توی اقواممون داشتیم که با پسر بیکار ...

واقعا ممنونم گلم

چرا عزیزمممم؟؟😂😂

من قیافه که ندیدم. ولی از صب که اینجا همه شوهراشون بدن . ولی به گفته شما شوهر شما خوبه 😁😁😁

وراي حد تقرير است شرح آرزومندي🌱
2706