2733
2739
عنوان

سلام. دوستان. دیشب همسرم بهم گفت مگه من زشتم عکس دوتایی نمیذاری😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 4597 بازدید | 192 پست
عزیزم هنوز قیافه مهمع واست؟

گلم . راستشو بگم. من قبل خواستگاری خوب یه تصور باکلاس تر ا همسرم داشتم الان ۴ ماه عقد هستیم تصورم عوض شده. 

و من همیشهههههه فکر میکنم که خیلی زود بود برام خیلییی.

و اینکه من با بغضی اعتقادات ایشون مشکل دارم. ایشون یه بچه مذهبی سربه زیره.

و بحث مالی هم که جدا

😍عاشق شغل آینده م هستم. رشته ام پزشکیه💛ایشالا هر کی آرزو داره . و تلاش میکنه بهش برسه. 😎👍تو فامیل هر کی جایی ش درد میگیره از من می پرسه باید چیکار کنم😂😂😂بابا من هنوز ترم چهارم هستم. باور کنید فقط میتونم بوسش کنم خوب شه😘😂😘 
باز دیر رسیدم 😑

دوبازه میدارم عزیزم

😍عاشق شغل آینده م هستم. رشته ام پزشکیه💛ایشالا هر کی آرزو داره . و تلاش میکنه بهش برسه. 😎👍تو فامیل هر کی جایی ش درد میگیره از من می پرسه باید چیکار کنم😂😂😂بابا من هنوز ترم چهارم هستم. باور کنید فقط میتونم بوسش کنم خوب شه😘😂😘 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم میخام ببینم بذار لطفا

مهرسای مامان ،دختر قشنگم روز تولد دوسالگیت میخام به خودم قول بدم بهترین مامان دنیا باشم برات.ی مامان خوش اخلاق و مهربون که تو این دنیا فقط تو و بابایی برام باارزش هستین.دوستتون دارم❤🧿🎀
من قیافه که ندیدم. ولی از صب که اینجا همه شوهراشون بدن . ولی به گفته شما شوهر شما خوبه 😁😁😁

گذاشتم عزیزم. فکر کنم دعات تغییر میکنه 👍😂

2728
منم میخام ببینم بذار لطفا

هست عزیزم

چرا عزیزمممم؟؟😂😂

همینطور ک حدس زدم تحصیلاتت بالاتره بخاطر این فکر میکنی باید ادمهای بهتری ب تورت میخورون دکتر و اینا ک کاملا طبیعی هست ولی خب هرکسی تکلیفش با خودش مشخصه مثلا من میگم ایمان اخلاق پس اگ یکی پایینتر بودم قبول میکنم ولی کلا همینطور ک میدونی حساسیت بخاطر سن کمته بزرگتر بشی میفهمی انسانیت با هیج مدرکی قابل مقایسه نیس من نمیتونم چیزی برات تجویز کنم یا ی چیزی بگم معجزه بشه فقط و فقط بخودت و تغییر نگرشت مربوطه خدا نکنه عزیزم ضربه بخوری ولی دورازجون اگ ضربه بخوری بعدا میفهمی میلینی طرف شوهرش میلیاردر ولی ن اخلاق داره ن هیپی خیانتم میکنه بی محلش میکنه تازه اگ بگیرش اگ هم ک ن بازیش میده بعدم ولش میکنه میتونست ی پزشکی بیاد سمتت ک وضعشم بهتر باشه ولی اگ بعدا از همین دکتره شکست میخوردی یا تو زندگی مشکل پیدا میکردی خدایی نکرده انوقت پشیمون میشدی حاضر بودی همه چیز تو بدی برگردی عقب 

خدایی از نظر قیافه هم ناراحت نشی ن سرتری ن سرتره خدایی در ی حد هستید و قیافشون اصلا بد نیس

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        
عزیزم. واقعا بهم دلگرمی دادی💚😔❤ خیلی اطرافیانم رو نگاه میکردم که چه انتخاب هایی دارن.

عزیزم خواهر گلم زندگی خودت رو هیچ وقت با زندگی بقیه مقایسه نکن تو فقط داری ظاهر زندگی شونو میبینی نا باطن اون زندگی و من یکی از دختر عمه هام با دوست پسرش که چند سال باهم بودن ازدواج کرد پسره به قدری خوش قیافه هست که تو یه جمع صد نفره همه نگاهای مرد و زن فقط سمت اونه خوشگل خوش هیکل خوش لباس و لاکچری همشم با هم عکسای با کلاس و لب دریا و لب جنگل و فلان و بسان میزارن و لباس ست میپوشن و ...

ولی پسره خودش هیچی نیس هرچیم داره از باباشه که بالاخره اونم یه روزی تموم میشه ، ن اهل کار هست نه زندگی ....

از همه مهم تر اینکه اصلا اخلاق نداره و دختر عمم اشک چشمش خوراکش شده ، سر کوچیک ترین چیزها باهاش دعوا میکنه پسره و بد دهنی میکنه فحش زشت میده ...

به ظاهر خیلی خوبن و خوشبخت ولی منی خبر دارم از باطنشون میدونم اصلا خوشبخت که نیستن هیچی بدبخت ترین هستن

کاش، هر دو به قول هایمان عمل می‌کردیم ،من برایت #آبنبآت_چوبی‌ می‌خریدم🍭تو برایم حلقه برلیان💍تو طعم عشق❤را میچشیدی و من،طعم تعلق را...
گلم . راستشو بگم. من قبل خواستگاری خوب یه تصور باکلاس تر ا همسرم داشتم الان ۴ ماه عقد هستیم تصورم عو ...

اهااا عزیزم کاملا درکت میکنم🥺

راستش نمیدونم چطور راهنماییت کنم🥴

2738
همینطور ک حدس زدم تحصیلاتت بالاتره بخاطر این فکر میکنی باید ادمهای بهتری ب تورت میخورون دکتر و اینا ...

ممنونم گلم ❤💚❤

ولی خدایی من دارم اطرافم پزشک های خوش اخلاق و موفق در زندگی هم میبینم.

با موقعیت مالی و امکاناتش کاری ندارم 

ولی اینو بگم

صورت بخدا از بین میره 

سیرت و اخلاق خوب میمونه 

این همه میان میگن شوهرمون کتکمون زد، فحش داد فلان 

واقعا چرا اینارو نمیبینین 

99/8/30 ساعت 3 بعد از ظهر شد لحظه تحویل عمرم ❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره بدم میاد از آدمای خشکه مقدس
19سالشه تحصیلات انچنانی نمیشه تو این سن

سال دوم پزشکی ام 

اهااا عزیزم کاملا درکت میکنم🥺 راستش نمیدونم چطور راهنماییت کنم🥴

😅👍

چون نمیخوام بقیه ببینن

داری بیشترین ظلم ودرحق همسرت میکنی

درست نیست اون عاشقت باشه وتودلش وبشکنی...چشاتوخوب بازمیکردی بعد شوهرمیکردی که جوون مردم ودل شکسته نکنی...

فاز عقاب!... ادعا گرگ!.... رخ کلاغ👺🤌
2706