2737
2739
عنوان

احساس میکنم به ته خط رسیدیم..

| مشاهده متن کامل بحث + 527 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دلم بچه میخواست و هنوزم میخوام به هیچ وجه از اوردن بچه پشیمون نیستم چون به تنهایی هم قادرم بزرگش ...

خوب چرا مشاوره نمیری ؟

بهتره رو خودت همسرت کار کنی .

ببین چیکار میکنی بدش میاد

یا چ کارایی خوشحالش میکنه 

سعی کن بخاطر بچت کنار بیای .بچه طلاق 

زندگی سختی در پیش داره .هر چندم بگی ملیونر باشی

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
2728
خواستم هر دفعه میخوام از اول شروع کنم دوباره شروع میکنه به فش دادن و بد و بیراه گفتن منم دلسرد میشم. ...

عزیزم یه مدت سکوت کن و محبتتو بیشتر کن،بذار خجالت بکشه از فحش دادن،وقتی ببینه تو عزیزم و جونم صداش میکنی دیگه نمیتونه فحش بده،زمان میبره اما بخاطر بچت اون زمان گذاشتن میرزه.بخدا بچه هایی که تو تنش هستن یا طلاق میبینن تو خانواده خیلی روحیشون بده و تو بزرگسالی کلی غصه میخورن. تو دوسال زمان بذار برا زندگیت از نو بساز

2738
من دلم بچه میخواست و هنوزم میخوام به هیچ وجه از اوردن بچه پشیمون نیستم چون به تنهایی هم قادرم بزرگش ...

فقط به این فکر کن با تصمیمت برای بچه دار شدن چه عذابی داری به اون بچه میدی.

اگر قبلش هم همین بوده رفتارتون خیلی اشتباه کردی بچه دار شدی.

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
ببخشید اندازه 100 سال پیر شدم اشتباه تایپ کردم.. یعنی الان 30 سالمه قشنگ یه حالت زنه 60 ساله رو دارم

سوره مزمل رو بخون ۷بار تو اب فوت کن دوتاتون بخورید انشالله اثر میکنه

برای شادی روح پدرومادرم صلوات ❤❤

اول از همه از ی مشاور وقت بگیر دوتایی برین نیومد تنها برو 

بعدم شاید خسته این ی هفته مرخصی بگیر ذهن و جسمتم از خستگی در بیاد 

وقتی دوتاتونم میخواین باهم خوب باشین میتونین درستش کنین

مامان دوتا دخمل ناز 😍
باید قبل بدنیا اومدن فرزندتون تموم میکردین  وقتی شما بچه ای رو بدنیا آوردین دیگه منیت کنار می‌ ...

تفکر سنتی و منسوخ

فرزند ایشون در یک زندگی مشترک پرچالش و استرس به مراتب بیشتر آسیب میبینه این تفکر مطرود و این اصطلاح منحوس «فرزند طلاق» دلیل چه خیانتها و چه جنایت‌ها که نبوده

به هر قیمتی زندگی رو ادامه دادن نتیجه اش دهشتبار خواهد بود

🟢مشاوره تخصصی در خصوص سوالات و مشکلات حقوقی 🟢 Telgrm :  @Vakil777

منم 5 ساله ازدواج کردم ی بچه ی 3 ساله دارم اوایل خیلیییی خوب بودیم الانم هموردوست داریما ولی همسذم کلا خیلییی زود جوشه زود عصبی میشه گاهی فحش. میدخ من اوایل خیلی إروم بودم اونم زود پشیمون میشد الان بعد بچه دیگه اون صبر و تحمل قبلو ندارم منم جواب میدم گاهی خیلییی سخته نمیدونم چیکار کنم آروم باشه

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه
2706