2733
2739
عنوان

احساس میکنم به ته خط رسیدیم..

| مشاهده متن کامل بحث + 527 بازدید | 42 پست

یک دفتر بردار بیا کنار همسرت بگو بیا به هم قول بدیم مثلا تا اخرهفته باهم دعوا بزن بزن فش ندیم یا دوروز به هم نپریم بعد توی دفتر بنویس  اگر مثلا دعوا کردیم برای هم مجازاتی در نظر بگیر  مثلا هرکی دعوا شروع کرد باید انطرف پنج بار ببوسش یا ظرفا بشوره خب  بعد ازش قول بگیر تو دفتر بنویس هر هفته یا دوروز بعد دفتر بیار مدتش عقبتر بنداز زندگیتو اینجوری بهتر میشه

قَالَ إِنَّمَا أَشْكُو بَثِّی وَحُزْنِی إِلَى اللَّهِ وَأَعْلَمُ مِنَ اللَّهِ مَا لَا تَعْلَمُونَگفت: «من غم و اندوهم را تنها به خدا می‌گویم و از خدا چیزهایی می‌دانم که شما نمی‌دانید!سوره یوسف آیه ۸۶
تفکر سنتی و منسوخ فرزند ایشون در یک زندگی مشترک پرچالش و استرس به مراتب بیشتر آسیب میبینه این تفکر ...

آفرین دقیقا

ولی اگه شرایط طوری باشه ک زنوشوهر جلوی بچه فیلم بازی کنن و باهم خوب باشن چی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین زالزالک جون  الان اعصاب همه بهم ریختست.. مردا رو به ظاهر خشک و مغرورشون نگاه نکن.. وقتی کمبود محبت داشته باشن عصبی میشن و پرخاشگر.. برعکس زنها که منزوی میشن و افسرده.. افسردگی مردا خودشو با پرخاشگری نشون میده.. شما دوتا الان هردوتون کمبود محبت دارید از هم و یه جورایی افسرده اید...اگه میتونی تو مدیریت کن رابطه رو.. اخرین بار کی بهش محبت کردی؟کی سعی کردی شادش کنی؟

2731

[QUOTE=165920227]تفکر سنتی و منسوخ فرزند ایشون در یک زندگی مشترک پرچالش و استرس به مراتب بیشتر آسیب میبینه این تفکر ...[/QUOTEیبینید در یک طلاق هیچ کس برنده نیست و همه به نوعی آسیب خواهند دید 

این خانم و همه زوج ها باید تا پنج سال بعد ازدواج بسنجن که آیا هر یک از زوجین توانایی پذیرش و مسعولیت فرزندی رو دارند یا نه 

نه این که بعد از تولد فرزند یاد مشکلات خودشون بیفتن 

طلاق بدون داشتن فرزند خیلییی بهتر از طلاق گرفتن با فرزند خواهد بود 

این طوری هر دو شخص آسیب میبینن 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
آفرین دقیقا ولی اگه شرایط طوری باشه ک زنوشوهر جلوی بچه فیلم بازی کنن و باهم خوب باشن چی؟

میدونید مشکل کجاست؟

ما فکر میکنیم بچه ها متوجه نمیشن

ولی باور فرمایید خیلی باهوش هستن این عزیزان

تفاوت رفتار تصنعی و واقعی رو کاملا متوجه میشن

شما در بهترین حالت میتونید دعوا نکنید با همسرتون جلوی چشم بچه ها

ولی آیا میشه تصنعی محبت کرد؟ نوازش کرد و به آغوش گرفت؟

اینها رو چطور آموزش میدید به فرزندتون؟

🟢مشاوره تخصصی در خصوص سوالات و مشکلات حقوقی 🟢 Telgrm :  @Vakil777
یادم نمیاد واقعا

پس اون بیچاره همسرت هم خیلی آدم خوشبختی نیست... تو شروع کن.. از یه ذره محبت به همسرت شروع کن.. سعی کن یجوری امروز یکم شادش کنی.. من مثلا غذای موردعلاقش رو میپزم و هی ازش میپرسم دوس داشتی؟ چی دوست داری فردا بپزم برات؟... ازین حرفا.. کم کم شروع کن.. صد در صد یه بازخوردایی میبینی 

2740
[QUOTE=165920227]تفکر سنتی و منسوخ فرزند ایشون در یک زندگی مشترک پرچالش و استرس به مراتب بیشتر آسیب ...

طلاق همیشه بد نیست این طرز فکر ویرانگره که به هر ترتیب ادامه بدی به زندگی

یک پایان تلخ بهتر از یک تلخی بی پایانه !

🟢مشاوره تخصصی در خصوص سوالات و مشکلات حقوقی 🟢 Telgrm :  @Vakil777
پس اون بیچاره همسرت هم خیلی آدم خوشبختی نیست... تو شروع کن.. از یه ذره محبت به همسرت شروع کن.. سعی ک ...

همین مثلا این مشکل بزرگه منه که هیچوقت خودش مهم نیست همیشه نون پپنیر میخوره بهترین غذاهارو میپزم خداییش دسگختم بد نیست ولی یا نمیخوره یا ایراد میگیره الکی یا میگه کمه خودت بخور.. اغلب یا نون پنیر میخوره یا نون و ماست...حتی از غذای رستورانم متفره  8 ساله زنشم همیشه تو رستوران یه دونه غذا سفارش دادیم... ارایش میکردم میگفت زشت شدی همه نوع ارایشی میکردم هر دفعه به یه چیزی گیر میداد ... دیگه کلا منم اصلا برام مهم نیست نظرش... هر کاری میخوام میکنم هر چی میخوام میپوشم هر چی میخوام میپزم برام مهم نیست سیره یا گشنست...

دخترم تمام زندگی من