2733
2734
عنوان

احساس میکنم به ته خط رسیدیم..

527 بازدید | 42 پست

دیروز فیلمای اوایل ازدواجمو میدیم 8 سال گذشته اندازه ده سال پیر شدم... چجوری میخندیم چه شکلی بودم چقدر به خود میرسیدم چقدر خوشکل بودم چشمام برق میزده.. الان اگه کتکمم بزنن نمیتونم بخندم . دیگه هیچ حسی به هم نداریم فقط بهم فش میدیم و کتک کاری میکنیم.. خیلی هم دلمون میخواد به خاطر دخترم خوب باشیم اما نمیشه بدون استثنا هر شب دعوا و فش کاری البته بیشتر اون حمله میکنه من جواب نمیدم اما تو دلم ازش نفرت دارم حتی رابطه هم دیگه با هم نداریم...نمیدونم از کجا باید شروع کنم برای تموم کردن یه رابطه

دخترم تمام زندگی من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد بدنیا اومدن بچه اینجوری شد 

یا قبلشم بود ..

فقط عجیبه برام چرا دو نفر با هم تفاهم ندارن😑بچه اوردن دقیقن چی رو حل میکنه

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
2728

باید قبل بدنیا اومدن فرزندتون تموم میکردین 

وقتی شما بچه ای رو بدنیا آوردین دیگه منیت کنار می‌ره و فقط باید برای آرامش و موفقیت اون تلاش کنید 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
2738
بعد بدنیا اومدن بچه اینجوری شد  یا قبلشم بود .. فقط عجیبه برام چرا دو نفر با هم تفاهم ندارن😑 ...

من دلم بچه میخواست و هنوزم میخوام به هیچ وجه از اوردن بچه پشیمون نیستم چون به تنهایی هم قادرم بزرگش کنم هم توانایی مالیشو دارم هم معنوی... اونم داره . بعدشم سنم داشت میرفت بالا نمیتونستم به خاطرش شانس بچه دار شدنم از خودم بگیرم

دخترم تمام زندگی من
از یجایی شروع کن برا درست کردن رابطت،تموم کردن که کار یکروزه

خواستم هر دفعه میخوام از اول شروع کنم دوباره شروع میکنه به فش دادن و بد و بیراه گفتن منم دلسرد میشم.. دیگه کلا دلسرد شدم میدونم فایده نداره

دخترم تمام زندگی من
چرا فحش می دید ، نارضایتی تون از چیه؟ معلومه صبح جنگ باشه شب آتش بس نمی شه

هیچی سر چیزای الکی... مثلا بچه نمیخوابه من خستم خوابم میاد.. یا صبح بیدارش کردم بره پیش بچه بخوابه میواستم بیام سر کار بچه بیدار شد منم نخواستم برم تو اتاق که نبینتم اومده بیرون فش میده که چرا نمیای پس ... منم جوابشو دادم.. از صبح اینجوری میشه تا شبم که همینه...

دخترم تمام زندگی من

تموم کردن زندگی اونم وقتی یه بچه توس داره زندگی می‌کنه آخرین گزینه ست از همین امروز با این تاپیک که لینکشو میذارم شروع کن به تغییر میبینی که تنها مقصر همسرت نیست و شما هم یه جاهایی کم گذاشتی 

2706