2737
2739

؟ 

چه بگویم که علی(ع) کیست!!! 🌺هر چه کردم بنویسم ز تو مدح و سخنی🌺تا بگویم ز مقام که ابن الحسنی🌺این قلم یار نبود و فقط این جمله نوشت🌺پسر حیدر کرار، تو ارباب منی🌺#ما_ملت_امام حسینیم_✌️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایشالله هر چی سریعتر ریشه کن بشه 

ولی کرونا هزار بدی داشت یه خوبی داشت از فامیلای بدجنس دورم

باید اعتراف کنم از تمام اشک ها و شکایت همین که مادرم میخندد من خوشبختم💚😊
2731

تابستون انشالله اگه رعایت کنیم

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید

هرکی حاجت داره بیاد تاپیک اخرم

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید
2738
تابستون انشالله اگه رعایت کنیم

واقعا؟ 

چه بگویم که علی(ع) کیست!!! 🌺هر چه کردم بنویسم ز تو مدح و سخنی🌺تا بگویم ز مقام که ابن الحسنی🌺این قلم یار نبود و فقط این جمله نوشت🌺پسر حیدر کرار، تو ارباب منی🌺#ما_ملت_امام حسینیم_✌️
نه بابا واکسن که تزریق بشه کم کم اپیدمی از بین میره 

خب کی واکسن میاد خبر مرگش

واقعا؟ 

انشالله توکل به خدا برای خدا کاری نداره

رفتنی که نیست واکسنش باید بیاد که بزنیم در برابرش واکسینه بشیم مثل بقیه بیماریها

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔
2706