2737
2739
عنوان

از صدای هواپیما میترسم خیلی😟

| مشاهده متن کامل بحث + 603 بازدید | 67 پست
اون ورا زندگی می کنید؟

بله دقیقا نزدیک ما بود و بعد از اون همش با صدای هواپیما حالت حمله عصبی و استرس بهم دست میده 

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زدم تو کاه😐

یِس😂😂

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2728
اینجور که میگی فوبیا شو گرفتی باید محل زندگیت رو عوض کنی

نمیشه امکان پذیر نیست اصلا.قشنگ با دیدن هواپیما رنگم میپره دهنم خشک میشه

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
😐 شما همونی که هی تاپیک میزدی کجا زندگی می‌کنین؟!  یا همون که تو اون تاپیک بود با هم صحبت کر ...

یادم نمیاد تاپیک هامو😅😅😅😅🤭🤐

فقط یه تاپیک زدم اخرین تاپیکم بود ک بعد ترکیدم در مورد روح کاربر تی نی سایت و انتقام بود😂😂😂ک کلی خندیدم

...

2738
یادم نمیاد تاپیک هامو😅😅😅😅🤭🤐 فقط یه تاپیک زدم اخرین تاپیکم بود ک بعد ترکیدم در مورد روح کاربر ...

وااای ارهه 😂😂😂😂😂

کاربر انتقام هممون و لابک می‌کرد 😑

چطوری خوبی؟! 😐

چ خبر

زندگی خیلی نامرده 
اخ می فهمم چی میگی پدرم اتش نشانه رفته بود تعریف می کرد چ طوری سقوط کرده بود

با صداش از خواب بیدار شدم با حالت بد .البته ندیدم فقط شنیدم و فداش فهمیدم چی شده از اون اتفاق به بعد ترس من شروع سد همسرم میگه دنبال درمان باش اما بقیه میگن به مرور خوب میشی

هر پنج دقیقه یه هواپیما رد میشه. ینی مدام استرس داری؟

اره مدام.روزا که سروصدا زیاده نه اما مثلا شبا که سکوته صداشو بشنوم قلبم میترکه از ترس

عزیزم یه دکتر برو اینطوری خیلی ادیت میشی این حجم استرس واسه بدنت مضره

همسرمم نظرش اینه برم دنبال درمانش هربار ترس هنگام سقوطو تجربه میکنم دستام یخ میکنه تا صداش بره میمیرم و زنده میشم اگه تو خیابون باشم و هواپیما ببینم انقدر نمیترسم صداش بیشتر ازارم میده میترسم دارو بده وابسته شم

2706