2733
2734
عنوان

از صدای هواپیما میترسم خیلی😟

603 بازدید | 67 پست

از بعد از سقوط هواپیمای اوکراینی صدای هوامیما ضربان قلبمو میبره بالا و از خواب میپرم و لبمو بی اراده محکم گاز میگیرم استرس میگیرم چکار کنم میترسم سقوط کنه میترسم بیوفته رو خونه ما 😟😫😭😭چکار کنم کلافه شدم

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بخاب عزیز من

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
مگه خونتون کجاست 😐

نزدیک فرودگاه😫

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 

😂😂😂😂این یکی از ترسای بچگیم بود همش فک میکردم الان میاد پایین هلی کوپتر و بمب میندازه 

دلبر ناب دلم با چشای خوشگل مشکیت یکم یه نگاه ریز زیر چشمی به من بنداز که من دیوونه شم ای واای من...😍
2740
بخاب عزیز من

ژینا بخدا جدی میگم بیدارم باشم میترسم عه 

مگه خونتون کجاست 😐

فرودگاه مهرآباد😐😂

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
بخاب عزیز من

هنو بیداری😬

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی که دخترم خندید دیگه شادم😊 من عاشق پیشرفتم😍 عاااشق هیجان😍 عاااشق شیرینی پزی😍 دوست دارم زبانم فول شه😍 رانندگیم حرفه ای شه😎😛 عاااشق کمک کردن به بقیه ام😍 من خیییلی آرزوها دارم😀 من به همش میرسم چون شااادم، حالا تویی که اینارو خوندی یه لبخند گشاااد بزن😉 آفرین الان خوشکلتر شدی😀😚❤بخند عزیزم فراموووش شه دردات😊
رو کسی نمیفته هواپیما اموزش دیده خلبان اگه در حال سقوط باشه میزنه ب زمین ن ب خونه مردم

برا همون مردم که توشن هم میترسم فک کنم مشکل پیدا کردم

2706