2733
2734
عنوان

از صدای هواپیما میترسم خیلی😟

| مشاهده متن کامل بحث + 603 بازدید | 67 پست
راست میگه شوهرت ..بابای منم از اون وقع گوشت نمی خوره حالش بد میشه

قلبم بدجور میزنه بخدا هرشب تا خوابم ببره هندزفری تو گوشمه خسته شدم فکر نمیکردم یه روز از همچین چیزی بترسم

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امکان نداره بیفته رو خونت چون خلبان وقتی میفهمه داره سقوط میکنه هواپیما رو به جاهای خالی از سکنه هدا ...

آره

کاری یا بهتر بگم فداکاری که خلبان هواپیمای اوکراینی کرد در لحظات اخر عمرش😭

...برای پیروز😍و احتمال انقراضش😔...                                                                                                  ( دهه شصتی هستم )
2731

من پارسال تووهمین فصل اومدم ایران، مسیر برگشت کاملا حالو هوای مسافران سقوط هواپیماییو درک کردم وبقدری وحشت کردم که خدا خیلی دوسم داشت سکته نکردم. برای اولینبار بود همچین تجربه ای شد برام. مسیربرگشت باران شدید میبارید و ارتفاع ازسطح زمین حدالامکان کم بود و رو دریا پرواز داشت خب خیلی تاثیر داره هم بارون ،هم موج دریا هم اینکه ارتفاع خیلی نگرفت ازسطح زمین بخاطر شرایط هوایی کلاااا رو ویبره بودیم  ویجایی رسماً هواپیما چنان به طرفین هدایت شد که همه مسافران صداشون دراومده بود هیچوقت اونشب ازیادم نمیره  اما متاسفانه چه کنم که گاهی مجبورم سوارشم.

من اونشب خودموگذاشتم جای اونایی که سقوط کردن واقعا لحظه پرتشنج وغیرقابل کنترل هست وبنظرم اگر یک درصد درحین سقوط کسی هم بخواد زنده بمونه طرف از ترس میمیره.

گاهی سکوت میکنی چون اینقدر رنجیدی که نمیخوای حرف بزنی، گاهی سکوت میکنی چون واقعا حرفی برای گفتن نداری، سکوت گاهی یک اعتراضِ وگاهی هم انتظار امابیشترمواقع سکوت برای اینه که هیچ کلمه ای نمیتونه غمی که دروجودت داری توصیف کنه و این یعنی همون (تنهایی) 😔 تجربه بهم ثابت کرد اونی که میخوای توو زندگی هیچوقت نمیشه، فهمیدم کسی که باهاته الزاماً دوست نیست.فهمیدم که بیتفاوتی بزرگترین انتقامِ.. تنفر ی نوع عشقِ، دلخوری وناراحتی ازمیزان اهمیّتِ.. غرور بزرگترین دشمن وخدا بهترین دوستِ.. فهمیدم رفتن همیشه ازروی نفرت نیست، هرکسی زبونش نرمِ دلش گرم نیست.. هرکی اخلاقش تنده جنسش سخت نیست.. هرکی میخنده بدون دردوغم نیست.. ظاهر دلیلی برباطن نیست.. فهمیدم کسی موظف به آروم کردنت نیست.. فهمیدم جنگ کردن باخیلیا اشتباه محضِ.. فهمیدم خیلی موقع ها خواسته هات حتی باگریه والتماس هم انجام نمیشه.. فهمیدم گاهی اوقات توو اوج شلوغی (تنهاترینی).. گاهی اوقات صمیمی ترین دوستت میشه غریبه ترین آدم.. گاهی اوقات باهمه وجودت کسیو دوست داری که اون نمیبینتت.. گاهی اوقات بایدرفت....باید دل کند....باید گذشت....باید رد شدو عوض شد😔    
ژینا بخدا جدی میگم بیدارم باشم میترسم عه 

ترس ندار همچین اتفاقیم نمی افته قربونت

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
هنو بیداری😬

ار دیشبم دیر خابم برد

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2740