2737
2734
عنوان

بیاین اینجا یکم درددل کنم بخدا خستممم🥺😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 902 بازدید | 68 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۲۱ سالشه بچه نیست ک من هم سن این بودم بخدا بدترین شوهرو داشتم سیگاری نیود ک بود . خیانت نکرد ک کرد ...

بعضیاقدرنمیدونن بخدامنم شوهرم دست بزن داشت یجوری کتکم زده بودکه همه گریه کردن برام بازم برگشتم ولی لیاقت نداشت وقدرندونست کلکسیون بدی هابودصبرکردم بااینکه سنم ازخواهرت کمتربودوالان مجبوربع جدایی شدم ولی انگاری خواهرت دوس نداره زندگی کنه

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
انسان بدون دست میتونه زندگی کنه بدون پاهم میتونه زندگی کنه ولی هیچ انسانی بدون صبرنمیتونه زندکی کنه ...

اصلا تحمل سختی رو نداره 

بخدا از همسرسابقم حتی کتک هم خوردم ولی ب کسی نگفتم تا اینکه خیانت کرد مجبور شدم طلاق بگیرم بخدا یکبار ب مامانم نمیگفتم مشکلامو میگفتم بزار خودم یاد بگیرم مشکل حل کنم منم ۱۹ سالم بود بچه بودم ولی تونستم خودم مشکلمو حل کنم و طلاق گرفتم الان خودم بهترین شوهر و بچه رو دارم

شدی قلبُ تنُ روحم 💍💕
2728
اره عزیزم وکیل گرفتم و الان یک ماهه ک پروندم ب جریان افتاده تا ببینم کی حکم طلاقو میدن با این قانونا ...

منم وکیل دارم خانمی خیالت راحت باشه حل میشه خدانگذره ازهمچین ادمایی که درست وحسابی نیستن وادمومجبوربه جدایی میکنن

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)

همشو خوندم خدا خیرت بده اولش گفتی قطره چکونی نکردی. کاش زود زنگ نمی زدی به مادر پدرت خودت اول باهاش حرف می زدی کمکش می کردی. خواهرت باید بره مشاوره روی خودش کنترل پیدا کنه اینطوری شوهرش براش نمی مونه. از مامانت بخواه دخالت نکنه. اخه عکس پروفایل دیدن مشکلی نداره. خواهرت دانشگاه نرفته؟ تو محیط اجتماع جامعه نیست؟ همش تو خونه هست؟

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 
اصلا تحمل سختی رو نداره  بخدا از همسرسابقم حتی کتک هم خوردم ولی ب کسی نگفتم تا اینکه خیانت کرد ...

خواهرت شاید زندگی تو رو دیده که بهت خیانت شده یا دوستی چیزی داشته بهش خیانت کرده وقتی مجرد بوده اینطوری واکنش بیش از حد نشون میده. اصلا درست نیست اینطوری 

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 
همشو خوندم خدا خیرت بده اولش گفتی قطره چکونی نکردی. کاش زود زنگ نمی زدی به مادر پدرت خودت اول باهاش ...

نه هنوز خود دانشگاه نرفته 

خواهر من متاسفانه فرهنگ نداره 

همسرش پزشکی میخونه فک نکنم بزاره وهرش درس بخونه با این اخلاق مسخرش

خودش گفت زنگ بزن ب مامان بیاد

شدی قلبُ تنُ روحم 💍💕
2738
نه هنوز خود دانشگاه نرفته  خواهر من متاسفانه فرهنگ نداره  همسرش پزشکی میخونه فک نکنم بزا ...

اهان پس ترس از دست دادن داره. اعتماد بنفسشم کمه. کاش بره دانشگاه دیدش عوض میشه

خواهرت شاید زندگی تو رو دیده که بهت خیانت شده یا دوستی چیزی داشته بهش خیانت کرده وقتی مجرد بوده اینط ...

خب اخلاقای خوب منم میدید . میدید ک تحمل سختیارو دارم 

میدید ک میتونم مدارا کنم 

یخورده اوناهم میدید و کوتاه میومد بخدا الان هم زندگی اون هم زندگی من گل و گلستون بود

شدی قلبُ تنُ روحم 💍💕
خب اخلاقای خوب منم میدید . میدید ک تحمل سختیارو دارم  میدید ک میتونم مدارا کنم  یخورده ا ...

اره شما رو نمی دونم ولی تو روانشناسی اینو می گن که: اونی که تو خود ماجرا هست ای بسا کمتر آسیب می بینه تا کسی که شاهد اون ماجرا هست. دکتر هلاکویی می گفت. مثلا کسی پدرش بزندش حتی شاید کمتر آسیب ببینه تا بچه ای که شاید این اتفاق هست 

اصلا تحمل سختی رو نداره  بخدا از همسرسابقم حتی کتک هم خوردم ولی ب کسی نگفتم تا اینکه خیانت کرد ...

پس فک نکن خواهرت ازاین جدابشه،میتونه باکس دیگه ای خوشبخت بشه،بایدیادبگیره زندگی کردنو

پدرمادرت هم نبایدطرفشوبگیرن

وای عزیزم منم توسن طلاق شمادارم طلاق میگیرم وبادلایلتون کاش منم یه روزتوپست هام بگم بهترین شوهروبچه رودارم😢😔

اره شما رو نمی دونم ولی تو روانشناسی اینو می گن که: اونی که تو خود ماجرا هست ای بسا کمتر آسیب می بین ...

عزیزم اشتباه تایپی بود.شاید=شاهد

2706