2737
2734
عنوان

بیاین اینجا یکم درددل کنم بخدا خستممم🥺😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 902 بازدید | 68 پست
حالا اگ تاپیک مادرشوهری ِ قطره چکونی بود با کله میرفتین میخوندین🙂🙂

😦😦😧😧😧😧ناراحت نشو من مجردم .😟😟😟😟

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم میدونم الان حالت خیلی خرابه فقط میتونم بگم خواهرت خیلی بچست کاش من شوهرم عاقل بود مثل شوهرخوا ...

خودتونجات بده ازکسی که دست روت بلندمیکنه...

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
2731
من همشو خوندم گلم به خواهرت بگوو صبور باشه درضمن دعوا زن وشوهری نباید به بیرون خونه بره بعد یه مدت ...

۲۱ سالشه بچه نیست ک

من هم سن این بودم بخدا بدترین شوهرو داشتم سیگاری نیود ک بود . خیانت نکرد ک کرد ولی من باهاش ساختم ولی مشکلمو حتی ب مامانم نمیگفتم و  دیدم لیاقت نداره طلاق گرفتم ولی خواهرم خوشی زده زیر دلش

شدی قلبُ تنُ روحم 💍💕
2740
مقصر مریضی بابات ‌شمایی دوست عزیز نه خواهرت نباید به اونا میگفتی خواهرت واسه تو درد دل کرده و تو بای ...

با من دردل نکرد دیدم با چشای گریون اومد خونه ی من گف زنگ بزن مامان 

منم نگران شدم رنگ زدم

شدی قلبُ تنُ روحم 💍💕
۲۱ سالشه بچه نیست ک من هم سن این بودم بخدا بدترین شوهرو داشتم سیگاری نیود ک بود . خیانت نکرد ک کرد ...

رفتار خواهرتون از من که 16 سالمه بچگانه تره😶

‹ تا استخوان مبتلای توام^^🔗♥️ ›

چقدر خواهرت حساسه فک میکنم سنشم کم باشه. حالا شوهرش بیچاره اش ک عکسو ب احتمال زیاد ندیده اگرم دیده باشه نباید ب روی خودش بیاره چون مردا اینطور موقع ها حریص تر میشن ک اون کارو انجام بدن

ولی خدایی عجب شوهر خوب و صبوری داره بگو قدرشو بدونه

جسارتا اگه اشکالی نداره میشه بگین کودوم شهر یا لااقل استان هستید ممنون❤️❤️

انسان بدون دست میتونه زندگی کنه بدون پاهم میتونه زندگی کنه ولی هیچ انسانی بدون صبرنمیتونه زندکی کنه

اسی به خواهرت بگوتحمل وصبوریویادبگیره،اگه به میل خودش یادنگیره،روزگاربه زوروسختی یادش میده