2733
2734
عنوان

بیاین اینجا یکم درددل کنم بخدا خستممم🥺😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 902 بازدید | 68 پست
حالا اگ تاپیک مادرشوهری ِ قطره چکونی بود با کله میرفتین میخوندین🙂🙂

من همشو خوندم گلم به خواهرت بگوو صبور باشه

درضمن دعوا زن وشوهری نباید به بیرون خونه بره بعد یه مدت خواهرت به این نتیجه میرسه خیلی راهنمایش کن نکنه سنش کمه چن سالشه

🔮لبَّیک یاحسَین (*لک لبَّیک یابن الزهراء *)🔮لَّعنتخدا بر یزید ملعون 😷، خبیث ،پست
چقدر پیچیده ...ببخشیدا ولی با توضیحاتی که دادی خواهرت خوشی زده زیر دلش والا

دقیقا 

خواهرم خیلی نمک نشناسه بخدا لباسایی ک اون میپوشه من تاحالا ندیدم 

واس تولدش ۱۰ میلیون خرج کردن همسرش و خانوادش ولی کیه ک قدر بدوونه

شدی قلبُ تنُ روحم 💍💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
با چشای بسته نوشتی راهکاراتو نه؟چون من با چشای بسته دارم میخونم اسی قدر نمیدونه ته مونده انرژیمو گذا ...

من اصن نخوندم ناموسا

مگه اصن به طلاق می خوره

بنطرت بکشه دیه بده راهکار منطقیه یا تراوشات یه ذهن خسته و خواب الود که قصد شوخی داره

عزیزم میدونم الان حالت خیلی خرابه

فقط میتونم بگم خواهرت خیلی بچست کاش من شوهرم عاقل بود مثل شوهرخواهره شما تا دوره سرش میگشتم،مال ما برعکس بود من کوتاه میومدم تا آخر سر شوهرم رووم دست بلند کرد وبعد سه سال عقد دارم جدا میشم با خواهرت حرف بزنید و نزار مامانت دیگه خاله زنک بازی دربیاره(جسارتمو ببخش من مادره خودمم خیلی پی یه حرفو میگیره خیلی بدم میاد ازین خصلت خانما و واقعا عصبی میشم عذرمو بپذیر عزیزم)

2740

شوهر خواهرت باید یه مدت باش سرسنگین باشه تاخواهرت حساب ببره هردفعه که کوتاه اومده خواهرت حساب نبرده

🔮لبَّیک یاحسَین (*لک لبَّیک یابن الزهراء *)🔮لَّعنتخدا بر یزید ملعون 😷، خبیث ،پست
عزیزم میدونم الان حالت خیلی خرابه فقط میتونم بگم خواهرت خیلی بچست کاش من شوهرم عاقل بود مثل شوهرخوا ...

نه عزیزم اومدم اینجا راه حلاتونو بگین دیگ😄🙂

بخدا اونقد نصیحتش کردیم منو بابام من با ۲۸ سال سن شبیه ۵۰ ساله ها شدم چ برسه ب بابام

شدی قلبُ تنُ روحم 💍💕

مقصر مریضی بابات ‌شمایی دوست عزیز نه خواهرت نباید به اونا میگفتی خواهرت واسه تو درد دل کرده و تو باید میگفتی سوتفاهم و شوهرت تو اینطوری نیست.... زن شوهر تو دعوا صدتا حرف بهم میزنن... اونا جدا نمیشن خودتو خراب نکن

خانما میشه امضامونگاه کنین❤

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)

عزیزم داستانتو کامل خوندم تقصیر خواهرته ببرید پیش مشاوره چیزی متاسفانه منم اخلاقم تینطوریه خیلی بده امیدوارم همه چی درست بشه

❤از خدا ممنونم که تورو بهم داد دلیل بودنم❤  
من اصن نخوندم ناموسا مگه اصن به طلاق می خوره بنطرت بکشه دیه بده راهکار منطقیه یا تراوشات یه ذهن خس ...

بیا بخوابیم😊 و از خدا برای پدر اسی ارامش و سلامتی خواستارم

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️