2733
2734

وای بخدا دلم میخواد ابجیمو فقط بزنمش انقد ک منو حرص میده

من خواهرم یکساله ک عقد کرده و شوهرش خیلی خوبه از هرلحاظ همه جوره هواشو داره تحصیلکرده ست اخلاقاش زمین تا اسمون با خواهرم فرق داره خیلی پسر خوب و اقاییه پسرعموم هم هست و خانوادش واقعا بینظیرن و اصلا از اون خانواده شوهرا نیستن و همه جوره هوای خانواده مارو دارن و همچنین خواهرمو خیلی دوسش دارن

بخدا من یادمه تا مجرد بود بیرون میرفت دخترا میگفتن جووون بابا چشاشوووو دخترای این زمونه هم بعضیاشون ک تو چش پسرا میرن(البته بعصیاشون) یادمه دخترا ب این تیکه مینداختن

تو داروخانه کار میکنه و همکاراش ۹۹ درصد خانومن و همشونم تو کف این پسره

ولی خداییش پسره اصللااااا ب کسی جز ابجیم رو نمیده

بخدا خداسرشاهده با همه خیلی مغروره ب من ک جای خواهربزرگشم گرم نمیگیره ولی خواهرمو ک میبینه نمیدونه چیکار کنه

هرجا بره حتی تا بقالی سرکوچه هم بره زنگ میزنه ب ابجیم خبر میده

امروز صبح میخواست بره باشگاه . تو راه دوستشو دید ک گف بیا برسونمت اینم سوار موتور شده و رفته یادش رفت ب خواهرم زنگبزنه بگه و امروز هم خط ایرانسل کلا قط بود نتونست زنگ بزنه بگه

بعد تو راه عموم رو دیدن و عمومم اومده ب ابجیم گفته احسان رو دیدم

بعد ابجیمم توپش پر بود ک چرا ب من زنگ نزد

اونم اومد خونه گف ببخشید عزیزم ایرانسل قطع بود و منم واقعا یادم رف  معذرت میخوام

خواهرمم جلوی ما فحش های ناجور و افتضاح بهش داد هی میگف اشغاللللل من میدونم ب همکارات شماره میدی و با اونا لاس میزنی 🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄و کثافت اشغال و........ من میدونممم همه اینارو ننه بابات بهت یاد میدن

اونم‌گف نرگس جان عزیزم جلو بقیه؟؟؟ زشته مشکلاتمونو خودمون حل کنیم

اینم بگم عمو و زنعموم اصلا دخالت نمیکنن ولی مامان من اوووف هی دخالت میکنه میگه اینو بگو ب شوهرت اونو بگو ب شوهرت گوشیشو چک کن اینکارو کن اونکارو کن

بابام و منم ک فقطططططط حرص میخوریم چیزی هم ب مامانمو ابجیم بگیم بهشون برمیخوره

بخدا دیگه روانی شدم

من بچه نیستم نزدیک ۳۰ سالمه ی بچه دارم شوهر دارم خودم زندگی دارم ولی مامانم و ابجیم نمیزارن زندگیمو کنم

بخدا دیگ دارم روانی میشم

شدی قلبُ تنُ روحم 💍💕

چرا حالا تو این وسط روانی شدیی

ب اسم کاربریم نخندین چون میخواستم بنوسیم پوران و نمونه اش شد این چیزی ک میخونید برای حاجت دل من وخودتون وظهور امام زمان  صلوات یاحمد بخونید  ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با این کاراشون زندگی خواهرت ب باد میره

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎
2731

وااا عجب ابجی ناشکری.. انقد گیر بده ب شوهرش اخر ک شوهرش خسته میشه و همون کارایی ک میگفت و میره میکنه 

هرچی هستی خر نباش، قانع ب کم نباش 😎.                     آخه چرا الکی میترکونی نی نی یار منکه مظلوم بووووددددم😁😜😜
2738

خواهرت ی وقتی بخودش میاد ک دیگه کار از کار گذشته و پشیمونی فایده ای نداره

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️