2733
2734
عنوان

بیاین یه طلاق جالب براتون تعریف کنم :)

| مشاهده متن کامل بحث + 117378 بازدید | 379 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من شوهرم گفته بود که با خواهرم در ارتباط نباش چون خواهر و مادرش دعوا و دشمنی داشتن ولی خواهرش ...

درسته ناراحت بوده

ولی باور نکن دلیلش تنها همین بوده باشه.

ایشون از خداش بوده جدا بشین

لایک نکنید لطفا...ریپلای فقط           خدایا شکرت           
2742
عزیزم 😊خیلی پیگیر بودیم یعنی مامان و بابامو کل فامیل  عمم سومین شوهرش بود شوهرعمم دومین ازدوا ...

من از همچین مردایی واهمه دارم

مردایی ک زیاد عاشقونه رفتار میکنن......خصوصا جلو بقیه.

این نظر منه..اصلا بهشون حس خوبی ندارم.

لایک نکنید لطفا...ریپلای فقط           خدایا شکرت           
عزیزم من شوهرم گفته بود که با خواهرم در ارتباط نباش چون خواهر و مادرش دعوا و دشمنی داشتن ولی خواهرش ...

ببین عزیزم من نمیدونم شما کی هستی ؟ برامم مهم نیس راست و دروغ شما ؟ ولی اینکه با خواهرشوهر حرف میزدین و شوهرت طلاقت داده اصلا همچین چیزی نیس !!!! اگر اینجوری باشه قاضی طلاق نمیده عزیزم میگه برید سر خونه زندگیتون انقدر مشاوره میکنن تا دلیل اصلی طلاق بفهمن بعد طلاق میدن حداقل اینجا مردم ساده گیر نیارید شما چ خیانتی به همسرت کردی خدا میدونه ک راحت خود مرد دادخاست طلاق داده اونم با ی دختر !!!!!!!!!!!!!!!!!! 

نمیدونم واقعا چی بگم خواهرشوهر و مادرشوهرت الان درچه حالن واقعا شرم نمکنن یه زندگیو بهم ریختن!

عزیزم شما چقدر ساده ای!!!!! یعنی فک میکنی طلاق این شکلیه !!!! عزیزم ی اتفاقی این وسط افتاده ک استارتر نمیگه ! متاسفم براتون انقدر ساده اید ! قاضی تا دلیل اصلی متوجه نشه ک طلاق نمیده !!! مگه طلاق بچه بازیه !!! یعنی ی بزرگ تر نداشتن مشکل حل کنن !! به قاضی گفته با خواهرم حرف میزده میخام با ی بچه طلاقش بدم !!!! 

2738

منم دو نفرو میشناسم که قبلا عاشقانه ازدواج کرده بودن بعد چندین سال طلاق گرفتن بچه هم ندارن ولی باهم زندگی میکنن برا اینکه خانواده هاشون نفهمن طلاق گرفتن تمام مراسمای عزا و عروسی هم باهم شرکت میکنن😐

خدایا مراقب تو دلیم باش  
اون کوتاه نیومد دیگه . گفت به خاطر اینکه گفتم با خواهرم ارتباط نداشته باش ولی باهاش حرف میزدی و اینک ...

زندگی خودتون را برای حرفای الکی از هم پاشید ید؟ که چی بشه، بعد بچه هم بدون پدر یا مادر بزرگ بشه خوبه، به هم مراجعه کنید. مراجعه کنید و اجازه ندید کسی زندگیتون را بهم بریزه. آدم های سمی را از خودتون دور کنید.

ببین عزیزم من نمیدونم شما کی هستی ؟ برامم مهم نیس راست و دروغ شما ؟ ولی اینکه با خواهرشوهر حرف میزدی ...

وا چقد راحت قضاوت میکنی . اگه برات مهم نیس راس میگه یا دروغ چرا اینارو نوشتی !

انگار نمیدونی تو ایران حق طلاق با مرده . هر وقت بخواد میتونه راحت طلاق بده . این زنه که اگه درخواست بده و مرد نخواد کلی باید بره بیاد تو دادگاها

2706