2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باباش و عموش نمیزارن

واقعا اجازه نده از الان چون دختر هست هنه به کارهای حتی کوچیک و ساده ش نظر بدن

واقعا به عمو چه ربط داره آخه؟!!!!

محکم بایست بگو هرچی خودش بخواد. دختری که حتی برای اندازه ی قد موهاش نمیتونه نظر بده‌ و انتخاب کنه

انتخابی که هیچ آسیبی نداره و اون موها دیر یا زود دوباره بلند میشه

خدایا شکرت که همیشه حواست بما هست.
2731
اره بابا برای این دخترم سنم خوبه باهاش بزرگ میشم ولی دومی نه دیگه حوصله ندارم تو ۴۷ سالگی تو راه مدا ...

آخ گفتی من الان ۴۲ سالمه آنقدر درس کار کردن سختمه که نگو،واسه بچه اولم خیلی راحت تر بودم 

واقعا اجازه نده از الان چون دختر هست هنه به کارهای حتی کوچیک و ساده ش نظر بدن واقعا به عمو چه ربط د ...

عموش عاشقشه هر وقت ببینیتش موهاشو ناز میده شونه میکنه اینم غش میکنه برای مهربونی عموش

مو بچه زیاد باشه رشد قدش با تاخیر انجام میشه  من موهام همیشه کوتاه بود تا قبل بلوغ قدم ۱۶۷ . خ ...

نه عزیزم 

به ژنه

منم همیشه کوتاه بودم 161

خواهرم همیشه بلند 172

من به خانواده پدری کشیدم اون مادری 

ولی قبول دارم همین طور که مو بلند میشه ضعیف میشه 

دیگه شستن و خشک کردن و شونه کردن 

و حجم شامپو و آب هم بماند🌺🌺💞💞

2740
آخ گفتی من الان ۴۲ سالمه آنقدر درس کار کردن سختمه که نگو،واسه بچه اولم خیلی راحت تر بودم 

بچه اول فرق داره من بچه ی اولم ۱۲ سالشه دیگه دومی به کارش نمیاد منم دیگه حال و حوصله ندارم

نه عزیزم  به ژنه منم همیشه کوتاه بودم 161 خواهرم همیشه بلند 172 من به خانواده پدری کشیدم او ...

اخه خانواده ما همه قداشون متوسط رو ب بالاس . ولی این خاهرم خیلی ریزه میزه ست . ولی رشد مو تاثیر داره حالا چه ۱ درصد چ ۱۰ درصد