2733
2734
عنوان

مامانای نی نی های ۱۴۰۰بیاید باهم باشیم😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 134695 بازدید | 17489 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
خیلی روی مبل وصندلی نشین آبم زیادبخور

اخ این آب خوردن درگیریه منه بخاطر عفونتمم باید بخورما نمیتونم که هی میگم از امروز سعی میکنم زیاد بخورم باز میبینم نمیشه

“حس خوب یعنی منو تو دخترمون تو مزرعه شمال روستا”دختر یکی یدونمونشایلی    اینستامebadi_shaili
بچه هااین پمپ درد چیه میگن توسزارین ؟خوبه؟ اونوداشته باشی احتیاجی به شیاف نیست؟

اره میگن خیلی خوبه منم با دکترم صحبت کردم اخه خواهرم تو تهران بیمارستان امام خمینی سزارین کرد بهش نداده بودن من ترسیدم گفتم وای چقد پس بد 

که به دکتر خودم گفتم گفت چرا من برات میگیرم خیالت راحت

“حس خوب یعنی منو تو دخترمون تو مزرعه شمال روستا”دختر یکی یدونمونشایلی    اینستامebadi_shaili
چقدر خوب شیاف خیلی ابرو بره 😆 نمیدونی قیمتش چنده؟بیمارستان دولتی هم داره؟

اره من شنیدم تازه خودت که نمیتونی ینفر باید بیاد برات بزاره یا پرستار یا حالا مادر یا شوهرت 

قیمتش فقط نمیدونم این سری میپرسم از دکترم همه چیزو 

اخ این آب خوردن درگیریه منه بخاطر عفونتمم باید بخورما نمیتونم که هی میگم از امروز سعی میکنم زیاد بخو ...

اگه نمیتونی بخوری به دکتربگو واست سرم بنویسه منم همینکاروکردم

امضاندارم انگشت☝میزنم
اگه نمیتونی بخوری به دکتربگو واست سرم بنویسه منم همینکاروکردم

چندبار زدی سرم که رفع شد؟

اره واسه من مادرم گذاشت ولی بازخیلی خجالت میکشیدم

وای نه من‌نمیتونم اصلا😑

2706