2733
2734
عنوان

مامانای نی نی های ۱۴۰۰بیاید باهم باشیم😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 134701 بازدید | 17489 پست
نه بعدم از آنومالی به منم سونو نداده فقط آزمایش قند انجام دادم.. نه دیگه تو آنومالی جنسیت کاملا مشخص ...

فداتبشم ممنون 😍😍انشالله همه نی نی ها سالم باشن 😍

بیمــــــــــار خنـــــــــــده های تو ام بیشـــــــــــــــــــــتر بخـــــــــــــند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی خیلی همش استرس دارم دوست دارم برم سونو اینبار به دکتر میگم برام بنویسه 

منم همینطور دوماهه سونو نرفتم 

امروز وقت دکتر دارم از ساعت ۷ بیدارم از ذوق سونو 😁😁

بیمــــــــــار خنـــــــــــده های تو ام بیشـــــــــــــــــــــتر بخـــــــــــــند

2731

سلام عزیزای دلم خوبید همگی . من که الان سه روزه سر درد دارم و هیچ جوره اروم نمیشه 😭😭😭دیواانه شدم از درد 

خدایا شکرت که گندم جونمو بهم دادی خدایا مراقب این فندق تو راهیمم باش که گندمکم چشم براهشه

بچه ها من ۵شنبه مهمون داشتم خانواده شوهرم اومدن کلی کار کردمو سرپا بودم از اونروز چنان کف پاهام درد میکنه اصلا نمیتونم سرپا وایسمو راه برم حتی 

چیکار کنم اشکم درمیاد میخوام یه قدم برم 😢😢😢چرا یهو اینطور شد همون روز خوب بودم که اخه

“حس خوب یعنی منو تو دخترمون تو مزرعه شمال روستا”دختر یکی یدونمونشایلی    اینستامebadi_shaili
بچه ها من ۵شنبه مهمون داشتم خانواده شوهرم اومدن کلی کار کردمو سرپا بودم از اونروز چنان کف پاهام درد ...

ای بابا خسته شدی

یه خورده باوازلین ماساژش بده خیلی راه نرودیگه انشاالله بهتربشی

امضاندارم انگشت☝میزنم
سلام دوستان...آیا شما اطلاع دارین که جنسیت آزمایشگاه دنا واسه سلفری میتونه اشتباه باشه؟ یا قطعا درست ...

سلام

عزیزم عکس سونوی قلب رو میفرستی؟

خدای خوبم...خدای مهربونم...امیدم فقط به خودته...مطمئنم ناامیدم نمیکنی...خدایااا تو بساز...تو بسازی قشنگتررره😍خدایاااا شکرررت...خداجونم خودت مواظب تو دلیم باش...هدیه ای که بعد از کلی سختی بهمون بخشیدی،سلامت برسون بغلمون❤ خدای مهربونم...فقط به خودت سپردمش.....خدایا شکرت.........از این معجزه های شیرین قسمت همه ی منتظرا...الهی آمین...
ای بابا خسته شدی یه خورده باوازلین ماساژش بده خیلی راه نرودیگه انشاالله بهتربشی

وازلین ندارم از این کرم آبرسان دارم میزنم حالا ببینم چی میشه 

حالا انگار ورمم کرده چون تا جایی رفتیم پوتینمو که پوشیدم زیپش بسته نشد تنگ شده بودو پامو فشار میاورد 

“حس خوب یعنی منو تو دخترمون تو مزرعه شمال روستا”دختر یکی یدونمونشایلی    اینستامebadi_shaili
2706