2733
2734
عنوان

دل آرامم امشب رفت سفر کاری غمگینم

| مشاهده متن کامل بحث + 1202 بازدید | 92 پست
مرسی عزیزم. ای وای چرا حال و اوضاعت چجوریه الان؟

سردرد وچشم درد وکمر درد دارم با کمی تب البته خداروشکر همش خفیفه ولی بدیش اینه که جز یه استامینوفن ساده چیز دیگه ای نمیتونم بخورم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشی اما احساس میکنم سفرکاری نیس و پیچوندتت

😐

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2731

عزیزم بارداری تو اینجا هم نصف زنا خیانت دیدن به در و دیوار هم مشکوکن البته بنده خداها حق دارن ها تو هم آمدی تو اینجا نظر خواهی می‌کنی اونم در مورد ماموریت شوهر .بخودت واون بچه رحم کن

عزیزم بارداری تو اینجا هم نصف زنا خیانت دیدن به در و دیوار هم مشکوکن البته بنده خداها حق دارن ها تو ...

ن بابا مهم نیست برام اصصصصلا بذار بگن مهم خودمم ک بهش اعتماد دارم و ب چشم خودم دیدم ک با همکاراش رفت

میشه برای سلامتی دخترکام ی صلوات بفرستی؟ ی کیانا خانم ۳ ساله دارم یه مرسانا خانم ک هنوز تو شیمک مامانیشه.مامان دورتون بگرده خواهرای قشنگم  رب لاتذرنی فردا و انت خیرالوارثین.خدایا ب بزرگیت قسمت میدم قسمت همه منتظرای نینی بکن این حس زیبارو.ربنااغفرلی و لوالدی و للمومنین یوم یقوم الحساب

اسی خودتو با بچه ها سرگرم کن 

خونه مامانت ایناهم که کنارته برو پیش اونا 

میدونم هیچی واسه آدم شوهرش نمیشه ولی خب زندگی بالا پایین داره باید تحمل کنیم 

منم دل آرامم ۱۴ روز سرکاره یه شهر دیگه ۷ روز هم مرخصه نظامی گری دیگه همینه ازین شهر و به اون شهر 

برا منم سخته اسی خیلی سخته اخه من یه ساله عروسی کردم تا دوماه پیش همونجا پیش خودش بودم یه شهر غریب کسیو نداشتم تنها امیدم خدا و شوهرم بود دیگه از دوماه پیش که رفت و اومد واسم سخت بود مجبور شدم بیام شهرخودمون بخاطر بارداریم 

الانم دل آرامم و دو هفته نمیبینم 

اتفاقا همین صبحی رفت بره به امید خدا منم تنها تا دو هفته باید تحمل کنم ☹☹ هفته ۳۵ بارداری هم هستم 

دست و پا گر بشکند با نسخه درمان میشود/ چشم گریان هم دمی با بوسه خندان میشود/ ای خدا هرگز نبینم بشکند قلب کسی/ دل شکسته باطنش از ریشه ویران میشود....دِل مَرَنجان که زِ هَر دل بخدا راهی هست ....چه زیبا گفته مولانا : تا نباشد امر حق برگی نیفتد از درخت 
2740

ان شالله دل آرامتم سالم و سلامت برمیگرده پیشت اصلا نگران نباش وگریه نکن میدونم سخته نمیتونی جلوخودتو بگیری من خودمم وقتی میره بغض میکنم و اخرشم میشینم یه دل سیر گریه میکنم ولی خب باید تحمل کنیم خداروشکر بچه داری با بچه ها خودتو سرگرم کن تا دل آرامت میاد نگرانی و گریه واسه فسقلی تو شکمت خوب نیست عزیزم 

دست و پا گر بشکند با نسخه درمان میشود/ چشم گریان هم دمی با بوسه خندان میشود/ ای خدا هرگز نبینم بشکند قلب کسی/ دل شکسته باطنش از ریشه ویران میشود....دِل مَرَنجان که زِ هَر دل بخدا راهی هست ....چه زیبا گفته مولانا : تا نباشد امر حق برگی نیفتد از درخت 
ان شالله دل آرامتم سالم و سلامت برمیگرده پیشت اصلا نگران نباش وگریه نکن میدونم سخته نمیتونی جلوخودتو ...

مرسی عزیز دلم.مرسی مهربون.ولی بخدا با بچه سخت تره آنقدر گریه کرد بهونشو گرفت بچم

میشه برای سلامتی دخترکام ی صلوات بفرستی؟ ی کیانا خانم ۳ ساله دارم یه مرسانا خانم ک هنوز تو شیمک مامانیشه.مامان دورتون بگرده خواهرای قشنگم  رب لاتذرنی فردا و انت خیرالوارثین.خدایا ب بزرگیت قسمت میدم قسمت همه منتظرای نینی بکن این حس زیبارو.ربنااغفرلی و لوالدی و للمومنین یوم یقوم الحساب
اسی خودتو با بچه ها سرگرم کن  خونه مامانت ایناهم که کنارته برو پیش اونا  میدونم هیچی واس ...

عزیییییییییییییز دلم خدا حفظتون کنه برای هم. ای جوووووونم. وای آخراشی ک دیگه نباید زیاد تنهات بذاره تو این چند هفته ی آخرررر  

عزیییییییییییییز دلم خدا حفظتون کنه برای هم. ای جوووووونم. وای آخراشی ک دیگه نباید زیاد تنهات بذاره ...

دیگه چکار کنه عزیزم نظامی هست مجبوره بره سرکار آدم دولت هست دست خودش نیست که اگه به خودش بود دوماه اخر کلا نمیرفت ولی وقتی کار داره مجبوره بره 😔🙁 حالا خدا کنه روزی که زایمان میکنم همون هفته باشه پیشم 

به خودم همش میگم نکنه وقتی میرم بیمارستان واسه زایمان همسرم نباشه و سرکار باشه بعد بهش بگیم بیاد ☹😒 

ان شالله که اول سالم باشه بعد اگه خدا صلاح میدونه روزی که من زایمان میکنم دل آرامم مرخصیش باشه 😊😊

عزیییییییییییییز دلم خدا حفظتون کنه برای هم. ای جوووووونم. وای آخراشی ک دیگه نباید زیاد تنهات بذاره ...

خدا روشکر پدرمادرم خودم و پدر مادر همسرم هستن تو شهر خودمونم اگه اتفاقی بیفته هستن پیشم میبرنم بیمارستان 

ولی خب من دوس دارم شوهرم باشه 😒 چه میشه کرد هیییییییعی روزگار 😔 باید تحمل کرد 

دیگه چکار کنه عزیزم نظامی هست مجبوره بره سرکار آدم دولت هست دست خودش نیست که اگه به خودش بود د ...

ای جان آره دیگه بسپار ب خدا. سزارینی؟ اگه سزارین ک خب معلومه دیگه می‌تونه مرخصی بگیره

2706