2737
2734
عنوان

دل آرامم امشب رفت سفر کاری غمگینم

| مشاهده متن کامل بحث + 1202 بازدید | 92 پست
ای جان آره دیگه بسپار ب خدا. سزارینی؟ اگه سزارین ک خب معلومه دیگه می‌تونه مرخصی بگیره

والا خودم طبیعی دوس دارم ولی هفته دکتر سنو کرد بچم بریچ بود دوباره ۳۶ هفته باید برم سنو اگه بازم بریچ باشه دیگه تاریخ میده و سز اجباری میشم 

ولی اگه بچرخه سفالیک بشه خودم طبیعی دوس دارم 

دیگه هرچی خدا بخاد 

دست و پا گر بشکند با نسخه درمان میشود/ چشم گریان هم دمی با بوسه خندان میشود/ ای خدا هرگز نبینم بشکند قلب کسی/ دل شکسته باطنش از ریشه ویران میشود....دِل مَرَنجان که زِ هَر دل بخدا راهی هست ....چه زیبا گفته مولانا : تا نباشد امر حق برگی نیفتد از درخت 
والا خودم طبیعی دوس دارم ولی هفته دکتر سنو کرد بچم بریچ بود دوباره ۳۶ هفته باید برم سنو اگه بازم بری ...

من اولیم طبیعی بود. ولی الان حس میکنم دیگه توان طبیعی ندارم توان زور زدن ندارم   

میشه برای سلامتی دخترکام ی صلوات بفرستی؟ ی کیانا خانم ۳ ساله دارم یه مرسانا خانم ک هنوز تو شیمک مامانیشه.مامان دورتون بگرده خواهرای قشنگم  رب لاتذرنی فردا و انت خیرالوارثین.خدایا ب بزرگیت قسمت میدم قسمت همه منتظرای نینی بکن این حس زیبارو.ربنااغفرلی و لوالدی و للمومنین یوم یقوم الحساب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا خودم طبیعی دوس دارم ولی هفته دکتر سنو کرد بچم بریچ بود دوباره ۳۶ هفته باید برم سنو اگه بازم بری ...

هرچی ب صلاحمونه. ولی من اولیمم ک طبیعی کردم ب خدا رسیدم من کلا واریس بارداری میگیرم تو بارداریام اصلا نباید طبیعی بزام. واریس یعنی درد شدییییییید واژژژژژژژن

میشه برای سلامتی دخترکام ی صلوات بفرستی؟ ی کیانا خانم ۳ ساله دارم یه مرسانا خانم ک هنوز تو شیمک مامانیشه.مامان دورتون بگرده خواهرای قشنگم  رب لاتذرنی فردا و انت خیرالوارثین.خدایا ب بزرگیت قسمت میدم قسمت همه منتظرای نینی بکن این حس زیبارو.ربنااغفرلی و لوالدی و للمومنین یوم یقوم الحساب