2733
2739
عنوان

دیگه دارم از خودم میترسم به طرز عجیبی به هرچیزی فکر میکنم میشه...

| مشاهده متن کامل بحث + 3790 بازدید | 325 پست
شما ك گفتي دورغ گوم  ول بهت ميگم حسم ميگه ينفر يمدت از نظر رواني بهمت ميريزه ولي سمتت نمياد اگ ...

من شوهردارم بچه دارم بیاد ک مرگم حتمیه زندگیم میپاشه مطمئنی همونه میاد قسم خورده منو میکشه

به خداوندی خدا هر چی میگم عین حقیقته. اول اهمیت نمیدادم اما الان با اتفاق امروز خودمم شوکه شدم. حتی ...

ميتوني منو تصور كني ؟؟منتظرم دونفر برگردن يكي بوره يكي سبزه 

بنظرت برميگردن؟و اگه بله كدومشون؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
بعدم اينا ي نوع حسه هميشه ك درست نيستن براي همه ادم ها و البته بسته به عقايد طرف مقابل هم داره ...

عزیزم میشه ب من بگی اون حاجتی ک مد نظرمه تا عید بهش میرسم یا نه؟

شوهرم دوسم داره؟

به امید روزی که مامان یه دختر خوشگل به اسم ماهور ویه پسر ک هنوز اسمی براش انتخاب نکردم باشم                                                                               همسر عزیز من به امید این که روزی برسه ببینم از ته دل میخندی                                                                خدایا خودت مراقبشون باش
2740
نه نميرسي اره

کلا نمیرسم 

یا ب زمان بیشتری نیاز داره؟

به امید روزی که مامان یه دختر خوشگل به اسم ماهور ویه پسر ک هنوز اسمی براش انتخاب نکردم باشم                                                                               همسر عزیز من به امید این که روزی برسه ببینم از ته دل میخندی                                                                خدایا خودت مراقبشون باش
نه نميرسي اره

ی چیزی دی چرا شوهرم همیشه یه جوری رفتار می کنه ک نه میفهمم دوسم داره نه میفهمم ک نداره نمی دونم با دست پس زدنو و با پا پیش کشیدنه انگار

ی چیزی دی چرا شوهرم همیشه یه جوری رفتار می کنه ک نه میفهمم دوسم داره نه میفهمم ک نداره نمی دونم با د ...

مغروره يمقدار

اطرافيانش خيلي روش تأثير ميذارن حالا يا خانواده دوست ميتونه باشه 

مغروره يمقدار اطرافيانش خيلي روش تأثير ميذارن حالا يا خانواده دوست ميتونه باشه 

ممنون عزیز

بچه ها من فکری نمیکنم میاد تو ذهنم. البته حس ششم قوی دارم البته اتفاقای خوبم زیاد میبینم

اسی میشه برا من بگی چی میاد تو ذهنت خواهش میکنم .میخوام بدونم دوس پسرم ازدواجیده یا ن ؟ بهم ز یا پیام میده یا ن ؟ عاخه ۶ماهه کاتیم چندروز پیشا عکس دست عروس دوماد گذاشته بود پروش انگاری خودش بود ولی دلم باور نمیکنه حست چی میگه؟

2706