2733
2734
عنوان

کرونا دروغ قرن .

| مشاهده متن کامل بحث + 1838 بازدید | 82 پست
من فکر نکنم کسی بر اثر کرونا فوت بشه چون خودمم گرفتم می‌دونم چجوریه و این آمار ها هم درسته کسی ک می‌ ...

نه خانم محترم بودن کسایی ک تو خونه فوت شدن قبل اینکه برسن بیمارستان 

وقتی هیپوکسی بکشه یه مریض اکسیژن ب مغز نرسه ایست مغزی می‌کنه و تمام 

ربطی ب بیمارستان یا خونه بودن نداره

باروحیه خوب ادم سرطان شکست میده

مشکل دقیقا همینه روحیه ای دیگه نموندع برا مردم با این اوضاع

شما فک کن مریضم بشن کلا ناامید میشن با این همه غصه 

درسته روحیه مثبت تاثیر خوبی داره تو بهبودی اما نه تو شرایط الان که همه چی اشفته هست 

ان شاالله که همه سلامت از این اوضاع بیرون برن 

🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینطور نیست اثر بیماری تو هرفرد متفاوته و بستگی داره چقد ریه درگیر بشه منم اطرافم کسایی بودن که هم س ...

عزیزم وقتی کرونا گرفتی لب به هیچی نزدی انتظار زنده موندن باید نداشته باشی کرونا چجور خفیف میشه وقتی که بدن از خودش مقاومتی نشون نداده و اون داره میتازه بخدا اگه بیمارستان ها به جای داروهای امتحانی به مردم موز و پسته و دمنوش اینا میدادن شاید هیچ کس اینقدر عزیز از دست نمی‌داد اونا که دارن پول میگیرن خب پول  این وسایل رو هم بگیرن ولی بزارن زنده بمونه

با خدا باش پادشاهی کن بی‌خدا باش هر چه خواهی کن😒⁦🖐️⁩
شما بعد چند روز تنگی نفس گرفتین؟من دو روز هست سرفه میکنم‌ ولی فقط صبحا به نظرتون کروناس؟

من اول تب و اسهال بعد تنگی نفس گرفتم 

سرفه از نشانه های هست ولی ب مرور بیشتر میشه 

2731
کسایی که میگن دروغه کافیه برن از نزدیک ببینن که دروغ نیس پدر بزرگ شوهرم 20 روز پیش مرد، از اون روز ...

یه نفر ادم حسابی نمرد

همش پیرمردای درب و داغون و ما ادمهاس معمولی بی پول

چیزی‌که مهمه ایییینه

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
عزیزم وقتی کرونا گرفتی لب به هیچی نزدی انتظار زنده موندن باید نداشته باشی کرونا چجور خفیف میشه وقتی ...

اره درسته من کاری به بیمارستان ندارم میگم ینی با توجه به فرد این بیماری اثرش متفاوته.منم ترجیح میدم تو خونه بمونم و دارو بخورم.همون دارو رو میشه از دارو خانه تهیه کرد

🌱
2740
چون شما کرونا گرفتید و زنده موندید فکر میکنید همه جون سالم به در میبرن؟

خیر عزیزم چون خودم رشته ام همینه اعتقادم بر اینه که این ویروس رو میشه ریشه کن کرد و به کسی هم آزار نرسوند کرونا بنظر من فوق فوقش اگه بخواد کشته زیاد بده روزی30یا50نفر کشته میده نه اینکه500تا با اون شناختی ک من از کرونا دارم بله بدن انسان رو ضعیف پیدا کنه صد در صد ریه های طرف رو از بین‌میبره

افرین دقیقا پس نرین واسه بستری من خودم گرفتم خیلی هم سخته خونه مداوا شدم

بله بنده هم نرفتم بیمارستان مادر بزرگمم که هم آسم داشت هم ناراحتی قلبی هم چند بار رفته بود عمل هم کیسه صفراشو عمل کرده بود موند تو خونه به خدا اینقدر کروناش شدید بودا ولی نذاشتیم بره بیمارستان موند تو خونه هی بهش سوپ و پسته و موز اینا دادیم خورد به خدا یک هفته ای درست شد هفته بعدش رفت آزمایش کرونا کرونا منفی شد

بزرگ هست نیازی نیست کسی بررگش کنه.نمیدونم چرا هنوز یه عده جدی نگرفتن.درسته که روحیه تو سلامتی خیلی ت ...

رعایت بشه مشکلی نیست اما این همه ترس و فاجعه خوندنش و ناامید کردن مردم کار درستی نیست.

انفولانزا هم پارسال کلی ادم کشت. من و پیرمم گرفتیم اگه از انفولانزا هم میترسوندنمون می مردیم از ترس

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
یه نفر ادم حسابی نمرد همش پیرمردای درب و داغون و ما ادمهاس معمولی بی پول چیزی‌که مهمه ایییینه

اون ادمای درب داغون عزیز یه خانواده ن

در ضمن جوون هام مردن از کرونا 

اون آدمایی هم که شما بهش میگید ادم حسابی چون دائما قرنطینه ن و رعایت میکنن 

2706