2737
2734
عنوان

کرونا دروغ قرن .

| مشاهده متن کامل بحث + 1838 بازدید | 82 پست
بله بنده هم نرفتم بیمارستان مادر بزرگمم که هم آسم داشت هم ناراحتی قلبی هم چند بار رفته بود عمل هم کی ...

خداروشکر عزیزم منم همش غذاهای مقوی خوردم خوب شدم با دمنوش ،میگن به هرچی فک کنی سرت میاد اگر مریصی نداشته باشی بهش فک کنی بترسی اخرش میگیری

این بیماری برای افرادی کشندس. یعنی کشورای دیگم دارن مردمشون رو توو بیمارستان میکشن؟ امار های جهانی ر ...

چرا نمیخوایین واقعیت رو قبول کنین ک دارن تو بیمارستان دارو آزمایش میکنن؟ دیگه الان یکی از همکارای خودشونم اینو گفت همه هم در جریانن بله کشور های دیگه هم چون جمعیتشون زیاده متاسفانه اونا هم دارو امتحان میکنن و چون بیمارستان ها شلوغه یقینا رسیدگی هم سخت میشه

با خدا باش پادشاهی کن بی‌خدا باش هر چه خواهی کن😒⁦🖐️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا نمیخوایین واقعیت رو قبول کنین ک دارن تو بیمارستان دارو آزمایش میکنن؟ دیگه الان یکی از همکارای خو ...

این ربطی ب کشنده نبودن کرونا نداره. 

شما میتونین طور دیگه فکر کنین. مختارید

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2731
یه نفر ادم حسابی نمرد همش پیرمردای درب و داغون و ما ادمهاس معمولی بی پول چیزی‌که مهمه ایییینه

بی پول؟ من کسی رو میشناسم که به شدت پولدار از اقواممون بود. بارومون نمیشد همه میگفتن این پولداره بهش میرسن نمیمیره.ولی مرد

کرونا خود مریضیش هست چیزی که دروغه میزان مرگ و میر هست

مامان خود من کرونا گرفت بیماری قلبی داشت آسم فشار خون اولشس بیمارستان بود هوش و حواسشم دیگه سرجاش نبود کلی ترسیدیم ولی با رضایت خودمون آوردیمش خونه خداروشکر یواش یواش خوب شد

واقعادارو ها رو امتحان میکنن و در ضمن تو همون بیمارستان پرستارش به خواهرم گفته بود که به ما گفتن هرکس فوت کرد بزنید کرونا

رعایت اصول بهداشتی خوبه ولی استفاده ی زیاده الکل باعث میشه باکتری های مفید بدن از بین بره به خاطره همینه یه عده با وجود رعایت شدید بازم کرونا میگیره چون بیش از حد بدنش ضعیف شده در مقابل باکتری ها و ویروس ها

مثل خاک بازی بچهای قدیم بچها قوی تر بودن الان تازه فهمیدن و میگن خاک بازی برای بچها مفیده

دروغ کرونا به این معنی هست وگرنه خود بیماری کرونا هست ولی بزرگنمایی شده

2740