2752
2734
عنوان

با شوهر سابقم رفتم سرقرار و اون چه که نباید میشد شد😔

| مشاهده متن کامل بحث + 8459 بازدید | 121 پست
عزیزم اگر مرد و زن به هم ابراز محبت کنن . در واقع نیاز به عقد دوباره نیست . نمیخواستم بهت استرس بدم ...

اره منم اینو میدونم اما این برا طلاق رجعیه 

مال ما رجعی نیس

اصلا اینجوری ادامه نده یکی دوروز جوابشو نده بعدکاملا خونسرد بگو من خواستگاردارم ودارم بهش فکرمیکنم ...

البته این داستان خواستگارالان نگو چون توعده ای ومیتوونه ازت شکایت کنه

میگم من توزندگیت نیستم

ولی جات باشم چندروزسردجواب میدم یاجواب نمیدم که تو تب وتاب بیوفته

اگربرگشتی توروخدا حق طلاق بگیرازش که خیالت راحت باشه وبترسونیش که فک نکنه فقط اون توانایی همچنین کاری داره

زن قوی خیلی جذاب

هیچوقت نقطه ضعف نشون نده

قوی باش

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای این وقت شب دلشوره گرفتم🤕 من یک ساله جدا شدم . و درکت میکنم . بدترین چیز اینه بخوای برگردی با ک ...

بخدا دارم دیوانه میشم ینی 

تو دلم غوغاس چند شبه چشم رو هم نزاشتم

2731
مال ما جمعه آخرین روزشه

حواست باشه دل و قلوه بهش ندی 

اونجوری که معلومه اون خودش شروع کرده به منت کشی و علاقه تو پا به پاش نرو 

خدا طلاق رو حلال کرده ولی از نظرش مکروهه چون دوست داره آدم ها بیشتر باهم بمونن ‌‌خانواده حفظ بشه برای همین این احکام وجود داره که مثلا اگه نسبت به هم احساسی بشن و دوباره همو بخوان حکم طلاقشون باطل میشه البته قبل سه ماه حواستو حسابی جمع کن 

من که دلیل طلاقتو نمی‌دونم چی بوده ولی الان تو باید بزاری زمان بگذره الان وقت خوبی برای تصمیم به برگشت نیست  

مرسی از راهنماییات  تصمیم گرفتم دوباره باهاش سرد بشم و جوابشو ندم فکر میکنم اینطوری بهتره  ...

الانم دیرنشده برای برگشتش باید قوی نشون بدی خودتو

جوریکه پای رفتن نداشته باشه

جوری واکنش نشون ندی حالابره پشت شم نگاه نکنه ها😁

ماخانوما بلدیم چه جوری حرص دربیاریم یه کاری کن به حرف بیوفته

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
بنظرت چجور اذیتی؟

عزیز من اگر در حد بوس و غیره بوده و جدی تر در حد رابطه نشده برای چیشه بخاطر دوتا بوس ابکی که میتونست با هرکسی برقرار کنه به تو بگه بیای حتما دلش تنگ شده 

ولی احتمال اینم هست بخواد راه باز کنه برای رابطه دفعه بعد گفت بیا نرو یا جوابش نده دیگه بهش سخت بگذره مجبور بشه بیاد جلو بعد کلی اصرار قبول کن اونم خودت برو کافه بگو کافه ام بیا حرفتو بزن اگر هم سر اون جدا شدی از سرت بندازش کلا بیرون به فکر زندگی خودت باش دیگه

حواست باشه دل و قلوه بهش ندی  اونجوری که معلومه اون خودش شروع کرده به منت کشی و علاقه تو پا به ...

خداروشکر طلاق ما رجعی نیست ک با ابراز علاقه مرد باطل بشه 

ولی واقعا حالا سوای برگشتنش اینکه با نیت بد نزدیک شده باشه این مثل خوره افتاده تو جون من

چه جوری پا به پاش نرم؟

یکم عاقلانه رفتار کنید. فقط دنبال رفع نیازشه و هیچ چیزی غیر این وجود نداره. روزی خوبی داشته باشید.

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
بخدا دارم دیوانه میشم ینی  تو دلم غوغاس چند شبه چشم رو هم نزاشتم

اگر میخوای نجات پیدا کنی . حتما برو پیش مشاور . مطالعه کن . یه کار هنری یاد بگیر . مسافرت برو . همه اینا مثل معجزه میشه برات تا یه سال دیگه اصلا خودتو نمیشناسی

الانم دیرنشده برای برگشتش باید قوی نشون بدی خودتو جوریکه پای رفتن نداشته باشه جوری واکنش نشون ندی ...

من خیلی گیج تر از این حرفام😂

قشنگ ترررر میزنم اصلا نمیدونم الان باید چیکار کنم