2733
2739
آره شوهرم میخاد با مادرش اینا زندگی کنیم من مخالفم😢

حل میشه، مقاومت کن 😂😘

🌸مدرس زبان ژاپنی🌸                                                    عروس سامورایی‌ها 😌 🇮🇷👩🏻💍🧑🏻🇯🇵 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
گلم میشه لطف کنی بگی صبر برات افتاده یعنی چی دقیقا ؟  ممنون مهربونم

یعنی یه دوره صبر کنی انشالله حل میشه. نیازمند زمانه 

🌸مدرس زبان ژاپنی🌸                                                    عروس سامورایی‌ها 😌 🇮🇷👩🏻💍🧑🏻🇯🇵 
2738
الهی بگردم... از دوست‌ها یا فامیل سببی هست، سعی کن آرامش خودت رو حفظ کنی و درگیر مسائلی که ناراحتت م ...

اره اتفاقا تو فامیل های شوهرم کسایی هستن که حسودی میکنن و... مرسی گلم

❤❤
نه هیچکدوم متاهلم وخانه دارفقط یه حاجت دارم که فقط خداوائمه میتونن کمکم کنن کارم شده فقط دعاکردن جزا ...

حل میشه مشکلت، کارت فالت خیلی خوب بود عزیزم❤️

برا منم بگیر خواهش میکنم گزارش میزنم

کارتت، کارت انتقاله. اگه مشکل و سختی یا ناخوشی و بیماری‌‌ای داری، حل میشه. از هر شرایطی که الان هستی، به مرور به سمت خیر و خوبی حرکت می‌کنه طالعت. تحمل داشته باش❤️

2706