2733
2734
برای منم میگیری گلم؟😘💛

موفقیت‌های مالی برات افتاده عزیزم، شرایطت رو به بهبوده. اگه نیتت احساسی بوده، یه خورده اذیتین ولی حل میشه به زودی. اگه داری درس میخونی، به تلاشت ادامه بده خیلی خوب برات افتاده 

🌸مدرس زبان ژاپنی🌸                                                    عروس سامورایی‌ها 😌 🇮🇷👩🏻💍🧑🏻🇯🇵 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه‌ها من خوابم میاد، از دیروز بیدارم، ببخشید :( تا جایی که انرژی داشتم سعی کردم جواب همه رو بدم❤️

🌸مدرس زبان ژاپنی🌸                                                    عروس سامورایی‌ها 😌 🇮🇷👩🏻💍🧑🏻🇯🇵 
موفقیت‌های مالی برات افتاده عزیزم، شرایطت رو به بهبوده. اگه نیتت احساسی بوده، یه خورده اذیتین ولی حل ...

مرسیی

ینی ب عشقم میرسم😍؟

برات ۵تا صلوات فرستادم گلم حاجت رواشی

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 
2728
مرسیی ینی ب عشقم میرسم😍؟ برات ۵تا صلوات فرستادم گلم حاجت رواشی

آدم خوبیه، توی فالتون شخصیت خیلی خوبی براش افتاده. آره احتمالش بالاست عزیزم. انشالله هر چی که برات خیره اتفاق بیفته ❤️

شما، و استارتر و @صدف_دختر_تنها   نیت کنین براتون بگیرم  فقط لطفاً تاپیک ماجرای من و ا ...

نیت کردم عزیزم درخواست میفرستم اگه میشه اونجا برام بگیر خدا خیرت بده بحق فاطمه زهرا هیچوقت غم نبینی

که تو خداوند رویدادهای محالی💫🌱
2738
دورت بگردم، نه عدد نیست ولی انشالله نهایتا تا قبل از سال جدید حل میشه. یه کم زمان افتاده بود ولی همش ...

سلامت باشی عزیزم

ممنونم که وقت گذاشتی😘😘😘

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
سلام من باردارم میتونی بگی جنسیتش چیه؟؟؟

نمیدونم عزیزم ببخشید❤️

عزیزممم  میشه برای منم بگیری؟؟ خواهش میکنم نیت کردم

اگه قصد انجام کاری رو داری، حتما اقدام کن برات خیره و به نفعته. یه دوره ناراحتی یا مریضی برات پیش اومده یا ممکنه پیش بیاد که سریع برطرف میشه و جای نگرانی نیست. سعی کن تا جای ممکن منطقی تصمیم بگیری