2733
2739
ممنونم ازت عدد نیافتاده؟ تا کی اخه؟ از عید اینه احوالمون

دورت بگردم، نه عدد نیست ولی انشالله نهایتا تا قبل از سال جدید حل میشه. یه کم زمان افتاده بود ولی همش به خیر و برکت ختم میشد. خدا بزرگه❤️

🌸مدرس زبان ژاپنی🌸                                                    عروس سامورایی‌ها 😌 🇮🇷👩🏻💍🧑🏻🇯🇵 
مرسی عشقم .......مشخصات بدم میگیری 

کاربریم نابود میشه خواهر😂 این ماه رو مطمئن نیستم(احتمالش بالاست) ولی اگه این ماه باردار نشدی، نهایت نهایت تا همون قبل بهار رو باردار میشی انشالله. میگم که نزدیکه فقط باید مراقب خودت باشی😘

🌸مدرس زبان ژاپنی🌸                                                    عروس سامورایی‌ها 😌 🇮🇷👩🏻💍🧑🏻🇯🇵 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاربریم نابود میشه خواهر😂 این ماه رو مطمئن نیستم(احتمالش بالاست) ولی اگه این ماه باردار نشدی، نهایت ...

باشه گلم یه دنیا ممنونم که برام گرفتی انشالع زبونت خیر باشه 

خدایا زندگیم را به خودت گره بزن ؛گره کوررررر!.
2731
برای منم میشه بگیری ممنونم.

اره، داشتم میرفتم بخوابماا خوب شد زود اومدی😂 نیت کن عزیزم 

باشه گلم یه دنیا ممنونم که برام گرفتی انشالع زبونت خیر باشه 

😘😘😘

2740
شما، و استارتر و @صدف_دختر_تنها   نیت کنین براتون بگیرم  فقط لطفاً تاپیک ماجرای من و ا ...

عزیزم برا منم بگیر لطفا

برات صلوات میفرستم

چه بگویم..نگفته هم پیداست..غم این دل؛ مگر یکی وُ دوتاست
نیت کردم.ممنونم.

اگه قصد شروع به کار، رابطه، یا تصمیمی برای زندگیت داری صبر و تاخیر به نفعته. اکیدا برات افتاده که تاخیر به نفعته عزیزم. در رابطه با نیتت، کارایی هست که باید قبلش انجام بدی و پیش نیازهایی لازمه. اول باید یه شرایطی رو فراهم کنی بعد در رابطه با تصمیمت اقدام کنی 

اره، داشتم میرفتم بخوابماا خوب شد زود اومدی😂 نیت کن عزیزم 

برای منم میگیری گلم؟😘💛

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 
براي منم میگیرید.  نیت کردم

نمیدونم به نیتت مرتبط هست یا نه عزیزم، ولی برات افتاده که بهتره یه مدت تنها باشی و روی خودت و اهدافت کار کنی. بیشتر به خودت اهمیت بدی و این مسائل. به زودی با شخصی آشنا میشی (احتمالا آقا) که کمک زیادی در رابطه با نیتت بهت می‌کنه 

نمیدونم به نیتت مرتبط هست یا نه عزیزم، ولی برات افتاده که بهتره یه مدت تنها باشی و روی خودت و اهدافت ...

مرسي عزیزم.  عالی بود.  بهترینها قسمتتون بشه

میشه برای اینکه زودتر ی ازدواج موفق داشته باشم برام صلوات بفرستید.  ممنون
عزیزم برا منم بگیر لطفا برات صلوات میفرستم

کسایی که دوست داری رو به زودی ملاقات میکنی، اتفاق‌های خوب توی راهه :) مراقب سلامتیت باش. روزایی خوبی در پیش داری 

2706