2737
2734
عنوان

همه چیز شده قیافه یا پول چه وضعیه...

| مشاهده متن کامل بحث + 618 بازدید | 52 پست

واقعا هیچی اخلاق نمیش 

شما هرجقدم گولدار و زیبا باشی ولی اخلاق نداشته باشی بعد ی مدت ازت دوری میکنن ولی حتی ی هزاری تو جیبت نباش ولی اخلاقت خوب باش همه دوست داذن

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دوتاشم دارم😂😌ولی بدون شوخی خیلی خیلی جدی میگم اخلاق و رفتار برای من خیلییی مهم تره چون چیزایی از کسایی دیدم که اصلااا انتظار نداشتم اخلاق بد ادمو یه شبه پیر میکنه  ... حالا شاید بقیه فرق داشته باشن 

ما معمایی هستیم که حل نخواهد شد ✨                                      دنیا به زن های مقاوم نیاز دارد (:                                            
2728
2740
گفتم ک یا پول یا قیافه یکیشم باشه حله 

اره دیگه ، منم همین رو میگم

حالا فک کن یکی رو میشناسم دوتاش رو داره ، هم پول هم قیافه

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید
واقعا هیچی اخلاق نمیش  شما هرجقدم گولدار و زیبا باشی ولی اخلاق نداشته باشی بعد ی مدت ازت دوری ...

ببین طرف میگفت ینی تو منو بخوری بزنی هم حله فقط باش اخلاق مهم نیست تفاهم مهم نیست ...😐

آیدا هستم  
نه عزیزممممم فقط پولدار، پولدار باشی لولو تحویل جراحان پلاستیک می دی اونا می کوبنت می سازنت هولو تحو ...

😂😂

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
اینا شعاره عزیزم

ن دیدم ک میگم 

اخ ی پولدار فخر فروش و. خسیس واقعا کی یمزه سمتش 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2706