2737
2734
عنوان

همه چیز شده قیافه یا پول چه وضعیه...

| مشاهده متن کامل بحث + 618 بازدید | 52 پست
دقیقااا، ما داریم درباره ی ادما صحبت میکنیم نه یه مشت جاهل و بی عقل ، کسی که ادم باشه انقدر به خودش ...

والا ی مشت دختر پسر ک معلوم نیست کین چین از کجا اومدن بخاطر گول هرکاری میکنن 

ادم ک نباید اینا و ببین

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برگام  اره کلا همینه الان مثلا عکس هرچی لختی تر بزاری بیشتر میان من فقط از این میسوزم مورد دوم ...

والا عکسم لختی نیست اصلا گردی صورته فقط🤣🤣🤣

میگم دیگه اینا کلا مسئله‌شون زن بودنه به پشه‌ی ماده هم نطر دارن...😅

اول اولش اسمم کمانچه بود، هر بار اکانتمو از دست دادم یه "ا" بهش اضافه کردم و هیچکس نمی‌دونه چقدر " ا" ی دیگه به این اسم اضافه میشه تو روزهای فردا‌... راستش چون بلد نیستم با اندیشه‌های تاریک کنار بیام! ولی هنوز معتقدم: " به جای نفرین به تاریکی، میشه شمعی روشن کرد..."🌱💜
2728
والا عکسم لختی نیست اصلا گردی صورته فقط🤣🤣🤣 میگم دیگه اینا کلا مسئله‌شون زن بودنه به پشه‌ی ماده ه ...

اره منم لختی نمیزارم چشم و ابروم بود یه جا طرف داشت غش میکرد 😐😐😐😐😐

آیدا هستم  
اره منم لختی نمیزارم چشم و ابروم بود یه جا طرف داشت غش میکرد 😐😐😐😐😐

فیلمشونه بابا...

حالا به خدا این همکلاسیم که خوب بود. حداقل همسن و سال خودم بود.

بخت من انقدر نااابوده که هر پسری ازم خوشش میاد یا تازه به سن بلوغ رسیده یا مثلا ۳۵ به بالاست .

خودم بیست و دو ام

یعنی اخر نفهمیدم پیر به نظر میام یا جوون!

اونایی که ازم خوششون میاد هیچ ویژگی مشترکی ندارن

😆😆😆🙈🙈🙈😣

اول اولش اسمم کمانچه بود، هر بار اکانتمو از دست دادم یه "ا" بهش اضافه کردم و هیچکس نمی‌دونه چقدر " ا" ی دیگه به این اسم اضافه میشه تو روزهای فردا‌... راستش چون بلد نیستم با اندیشه‌های تاریک کنار بیام! ولی هنوز معتقدم: " به جای نفرین به تاریکی، میشه شمعی روشن کرد..."🌱💜
فیلمشونه بابا... حالا به خدا این همکلاسیم که خوب بود. حداقل همسن و سال خودم بود. بخت من انقدر نااا ...

میگه تو رو چجوری هیچکس نخورده تاحالا 😐😂

بعضیا کلا یجورین

آیدا هستم  
میگه تو رو چجوری هیچکس نخورده تاحالا 😐😂 بعضیا کلا یجورین

پررو😅😅😅

2738