2703
2553
عنوان

همه چیز شده قیافه یا پول چه وضعیه...

609 بازدید | 52 پست

یا باید پولدار باشی تحویلت بگیرن یا خوشگل

پولدار که نیستم ، خوشگلم اونجوری نیستم ک بگین پز زیرپوستی فلان

ولی خدایی ملت چرا اینجوری شدن من پروفایلم عکسم بود برای گروهای دانشگا سوالی میکردم میومدن جواب میدادن بعد رفتم تنظیمات زدم نبینن دیگ جواب نمیدن یا میپرن بهم😐😂

غیر اون یکی حاضر بود برام یه کار بزرگی بکنه ک براش ۲سوت زمان میبرد ولی من باید خودم بکشم برسم بهش یا کلی پول خرج کنم باهاش نرفتم بیرون اونم کمکم نکرد😐

مهربون بودن جواب نبود راهمو عوض کردم به نام کاربریم گیرندین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه عزیزممممم فقط پولدار، پولدار باشی لولو تحویل جراحان پلاستیک می دی اونا می کوبنت می سازنت هولو تحویلت میدن

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
2720

تا بوده همین بوده . ما معمولیا برای تماشا اومدیم . دنیا به کام خوشگلا و پولداراست .

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد

والا منم پولدار نیستم ولی شاممون تخم مرغ و پنیر و خیار و سبزی و گوجه و املته جالب باشه براتون اونوقت خیلی برای لباس و آرایش خرج میکنم حاضرم گشنه بمونم اما زیبایی و قرتی واسم باارزشتره 

الانم دارم با مرد پولدار ازدواج میکنم اونم منو بخاطر قیافه ام میخواد میدونه ثروتمند نیستم 

برای رسیدن به فردی که دوستش دارم و عاشقشم صلواتی بفرستید😘😍 کاربری دومم (divinegirl79) توسط چندتا آدمای حسود و مریض سایت ترکیده شد و انشالله خدا به راه راست هدایتش کنه😂 دختر هتروکرومیایی که عاشق چشماشه و هیچوقت و اصلا و ابدا لنز نمیذاره 😂♥️ کاربری دومم همین امضام بود😊 هرکی تو این سایت از حرف رک من بدش میاد و با من مشکل داره بهتره وقتشو برای ریپلای کردن پست منو نذاره و وقتی برای ریپلای و اومدن تاپیک من تلف نکنین😉
2714

متاسفانه درسته عزیزم

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.

واس منم پیش اومده مشکل شبیه تو

واقعا ادم اعصابش خورد میشه

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
2706