2733
2739
عنوان

همه چیز شده قیافه یا پول چه وضعیه...

| مشاهده متن کامل بحث + 618 بازدید | 52 پست
اره دیگه ، منم همین رو میگم حالا فک کن یکی رو میشناسم دوتاش رو داره ، هم پول هم قیافه

عزیزم من کاملااا بدون پز دادن اینا میگم.. اصن بزار خودمو مثال‌ نزنم نگین خودشو چه تحویل گرفت.مثلا خواهر من هم این دوتارو داره ولی زندگی عجیب و خاصی نداره و مثل بقیه دوستاشه اتفاقا خیلی از دوستاش خیلی موقعیت های بهتر نسبت به خواهرم دارن(هرچی نسبت به خواهرم گفتم شامل خودمم میشه) خودتو درگیر اینطور مسائل نکن بجاش سعی کن رو خودت کار کنی تا به بهترین لول از خودت برسی (از هر نظر)

ما معمایی هستیم که حل نخواهد شد ✨                                      دنیا به زن های مقاوم نیاز دارد (:                                            
ن دیدم ک میگم  اخ ی پولدار فخر فروش و. خسیس واقعا کی یمزه سمتش

منم دیدم که میگم ، عمم خیلی پولداره ، به هیچ.کس هم محل نمیده و خودخواهه ، اما همه چه غریبه چه اشنا ، تا زانو جلوش خم میشن

و هزار تا مورد اینجوری دیگه دیدم

والا دیگه تو این دوره اخلاق هیج ارزشی نداره

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین طرف میگفت ینی تو منو بخوری بزنی هم حله فقط باش اخلاق مهم نیست تفاهم مهم نیست ...😐

اینا ی مشت گوسالن 

شما بهتر ب ادمای عاقل و با تجربه نگاه کنی 

فکر کن شوهرت پولدار باش ایقد ک کل طلا فروشی های ی شهرم بخر بازم صفرهای حسابش تغییر نکن 

ولی اخلاقش بد باش کتک بزن فحش بده شکام باش 

تا چ حد میش باش زندگی کرد؟ 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2731

اون گروه دانشگاه واقعا بدبختیه. من یه روز اگه دو تا پیام تو گروه چندهزارنفری دانشگاه بدم بعدش معمولا دو سه نفر میان دایرکت میگن سلام خوبی؟ و این مزخرفات!

خوشگلم نیستم اونا مرده‌ی اینن فقط با یه موجود مونث لاس بزنن😅

به خدا اون اوایل یه پسری بود تک تک به دوستام پیشنهاد داده بود بعدم به من. حالا ماها هیییچ ویژگی مشترک ظاهری یا حتی فکری نداریم. تنها نقطه‌ی مشترکمون دختر بودنمون بود. اومده بود پیوی میگفت من از شخصیت تو خیلی خوشم اومده. حالا دو بار هم با من هم کلام نشده بودااا. بعدا فهمیدم این کلا تیکه کلامشه به دوستامم همینو گفته بود😁😁😁😁هنوووزم سینگله🤣🤣🤣🤣

اینم بخت ماست!😆🤓

اول اولش اسمم کمانچه بود، هر بار اکانتمو از دست دادم یه "ا" بهش اضافه کردم و هیچکس نمی‌دونه چقدر " ا" ی دیگه به این اسم اضافه میشه تو روزهای فردا‌... راستش چون بلد نیستم با اندیشه‌های تاریک کنار بیام! ولی هنوز معتقدم: " به جای نفرین به تاریکی، میشه شمعی روشن کرد..."🌱💜
همه

خودتونو نسبت ندین منو دوستام که تعدادمون زیاد هم هست همچین شرایطی رو اصلا قبول نمیکنیم😊

ما معمایی هستیم که حل نخواهد شد ✨                                      دنیا به زن های مقاوم نیاز دارد (:                                            
همه

حتما خودت اینجوری ک این فکر و میکنی

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2740
منم دیدم که میگم ، عمم خیلی پولداره ، به هیچ.کس هم محل نمیده و خودخواهه ، اما همه چه غریبه چه اشنا ، ...

گفتم ک ب افراد عاقل و با تجربه نگاه کنید 

اینا ی مشت گوسالن  شما بهتر ب ادمای عاقل و با تجربه نگاه کنی  فکر کن شوهرت پولدار باش ای ...

دقیقااا، ما داریم درباره ی ادما صحبت میکنیم نه یه مشت جاهل و بی عقل ، کسی که ادم باشه انقدر به خودش و شخصیتش ارزش قاعل میشه که بخاطر مسائل مادی حاضر نباشه ذره ای از غرور و شخصیتش خرد شه 

اینطوری نمیشع ولی با بی پولم زندگی نمیشه

قطعا منم نمیگم پول بد 

اتفاقا خیلیم خوب 

ولی اینک بخای  ارزش و شخصیتت بخاطر پول ببری زیر سوال خیلی حرفه 

عزیزم الان جامعمون اینه ن منه تنها

برا همین ک اینقد امار طلاق زیاد 

اون گروه دانشگاه واقعا بدبختیه. من یه روز اگه دو تا پیام تو گروه چندهزارنفری دانشگاه بدم بعدش معمولا ...

برگام 

اره کلا همینه الان مثلا عکس هرچی لختی تر بزاری بیشتر میان من فقط از این میسوزم مورد دومو چرا قبول نکردم 😐

آیدا هستم  
2706