2733
2739
من الان تو اینترنت سرچ کردم،تو این چندسال اخیر چندبار از این کلاهبرداری ها به اسم استخدام انجام دادن ...

خدا نگذره ازشون دنیامونو جهنم کردن😭😭

میشه واسه سلامتی مامانو بابام ی صلوات بفرستین❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احتمالا پر بازدید بشی

الان چه دردی از استارتر دوا میکنه پربازدید شدن یا نشدن؟

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست
2731
ببینید آشنای ما یه روز به خانوادش گفته بود تهرانم یه روز گفته بود ارومیه یه روز بندر انزلی یه روز رش ...

خدا کنه سالم‌باشه همینو میخایم خیلی مغوروه خیلی😭

😣 خدا کمک کنه

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
الان چه دردی از استارتر دوا میکنه پربازدید شدن یا نشدن؟

واقعان من دارم میسوزم گفتم شاید اینجا کسی براش اتفاق افتاده همش فکر میکنم نکنه کلیه اش رو دراورده باشن😭😭

2740
واییی😭😭😭😭اخه رفیقش گفت گلدکوئسته من فرار کردم نمیدونم خیلی گنگم خیلی

پولشو میگیرن ،برادرتم یه مدت گشنگی میکشه بر میگرده ولی خوب نمیدونه الان خانوادش تو چه شرایطین 😳

...خدا دوتا هدیه ارزشمند بهم داده    ........ یکی سلامتی همسرم بعد یه بیماری سخت یکی تولد پسرم بعد سالها انتظاره سخت همیشه شاکرم وهیچوقت یادم نرفته چه روزایی پشت سر گذاشتم .....خداجونم خیلی ممنون از هدیه ای که بعد این همه سال  سختی بهم دادی درس بزرگی بود اینکه بالاخره یه روز سختیا تموم میشه وهمیشه باید امیدوار باشم اما بدون هرگز امید م رواز دست ندادم همیشه شرمندتم خیلی دوسم داشتی ...خیلی دوست دارم

یکی از آشناهای شوهرمم همچین اتفاقی براشون افتاد

پسرشون رفت تهران که یعنی بره سرکار

بعد دیدن هیچ خبری ازش نیست و فقط خودش گاهی زنگ میزد و نمیگفت کجاست و اینا

عموش پلیس بود پیداش کردن آوردنش

ولی نمیدونم جریانش چی بود واقعا

بخند، همین  
اسم فیلم چیه؟

تا جای طدف قرار نگرفتید قضاوت تکنید فک نکنید فقط تو فیلماس و طنز نگید ما دنیامون جهنمه جهنم خدا نصیب کسی نکنه

واقعان من دارم میسوزم گفتم شاید اینجا کسی براش اتفاق افتاده همش فکر میکنم نکنه کلیه اش رو دراورده با ...

توکلتون بخدا باشه

واقعا سخته شرایطتون

خدا به جوونیش و شما ها رحم کنه ان شاالله

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست
یکی از آشناهای شوهرمم همچین اتفاقی براشون افتاد پسرشون رفت تهران که یعنی بره سرکار بعد دیدن هیچ خب ...

کلافه ام

2706