2737
2739
عنوان

امروز که خواهرم زایمان کرد فهمیدم هیشکی دوسم نداره...😔

| مشاهده متن کامل بحث + 7571 بازدید | 147 پست
دلم میگیره از این همه تفاوت حالا داداشم عکس پسر خواهرموگذاشته وضعیت و پروفایلش

داداش من کلا خنثی هست دراین موارد.ولی بیشتر طایفه پدریم بین من و خواهرم فرق میزارن..پدر و مادرم خدا روشکر از وقتی کرونا اومده یکم بهتر شدن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انتقام جون فردا سافت دو یه سر بزن بیطحمت به تاپیکای من یه تاپیکی برات در نظر دارم😊خوشحال میشم بخونیش

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
عزیزم با دل و جونم درکت میکنم.بین من و خواهرم خیلی فرق میزارن ولی سعی کن بی خیال شی وگرنه خودت زجر م ...

دلم میخواد مثه اونا باشم‌ولی من از جنس اونا نیستم...نمیتونم اینجوری باشم...

2731

واسه عقدمن ۱۶۰نفراومدن محضرخیلی ضایع بود یه ساندویچی اونجا بود همه هوس کردن خریدن ایقد خوشحال بود مرده ذوق کرده بود کل خیابون پرادم بود بعد تومحضرکل میزدن عاقد میگفت نکنیدخانم ۶انوه اول دوتاخانواده بودم ذوق داشتن دخترمم ک بدنیا اومد کل خانواده شوهرم مردوزن ریختن تواتاق باخاله وها مادربزرگ هام سه تاگلم اوردن ولی ابروم رفت اونجا کاش نمیومدن

لطفا منو لایک نکنید😘😘😘
داداش من کلا خنثی هست دراین موارد.ولی بیشتر طایفه پدریم بین من و خواهرم فرق میزارن..پدر و مادرم خدا ...

من خودم دوتا دختر دارم هیچوقت بینشون فرق نمیزارم..تهش بزرگ میشن عقده ای میشن 

منم یادم نمیره خودم ۴ روزتو بیمارستان بودم...اومدم خونه مامانم ۵.۶ روز بعدش ولم گرد رفت حالا قراره ۱ ...

من پنج سال نازایی داشتم تو بارداریم داشتم خونه میساختیم خونه بابام زندگی میکردیم یه روز زن داییم اش نذری داشت زنگ زد دعوت کرد مادرم گفت ما نمیایم بعد عصرش با ابجیم رفته بودن خورده بودن منم توخونه تنها اومد برام تعریف کرد 😐😢الان دخترم دوسال داره دوسش دارن ولی هیچ وقت یادم نمیره که شوهرم بهش گفت اینقدر حرس نده زنمو بچش میمیره گفت بمیره چکار کنم، صبحش رفتم مرکز بهداشت فشارم رو چهار بود صبحونه گوجه خالی میخوردم 😭😭

خدایا شکرت🌹
2738
چرا آبروت رفت عزیزم؟

پرستاراحمق اومدداخل بقیه روبیرون نکرد جلو همه پتوروزدبالا و فشاردادبه شکمم حواسمم نبودچنان جیغی زدم‌ک مردا ک دم دربودن اومدن داخل بینم‌چی شده همه ام اونجانودیدن😐😐😐

لطفا منو لایک نکنید😘😘😘
واسه من نزدیک ۴ ماه گذشته هیچی نخرید

من دوسال شده مادر شوهرم انگشتر اورد گفت مال دخترمه دیوه میدمش تو، شوهرم هیچی نخرید به گل که اونم ابجیم گفته بخر، شبی من زایمان داشتم اون با دامادمون رفته استخر😐

خدایا شکرت🌹
2706